Süper annelersiniz

Selam Kızlar,

Nuraycım sana bir sorum olcak arkadasım.Gecen gun soylemiştim sana eltim hamile henüz adeti geceli 5 gun oldu.9 mayıstı adet olması gereken gun.CNM CİNSİYET İÇİN BİR TAHMİN İSTİYCEKTİM SENDEN.Bakabilirsen ısrar yok cnm.Dogum tarihi 30 haziran 1986.9 nisan ve 9 mayıs arası hangi tarihler erkek hangi kız ve notr acaba cnm.Cok makbule gecer cnm.

Merhaba arkadaşlar , bugün çok kafam bozuldu yaa, benim randevum cumartesine ertelendi, perşembeyi bile zor beklemiştim , bir kaç gün daha dayanmam gerekecek, bir hafta da test sonuçlarını beklesem bayağı bir zaman geçecek yaa, 6. haftadan sonra cinsiyeti gösteren test de varmış yeni duydum sizlerden canlarım, bakalım aramızda yapan olacak mı, orkidem de hastanedeymiş, ahh çok zor bir durum ben de iki gün hastanede yattım, serumlardan sonra biraz daha düzelir umarım, bu arada ben hala misswoman ı merak ediyorum, yok mu haber alan:uhm:

hay Allah ya...bizde merakla bekliyorduk burda..neyse gec olsunda guc olmasin canim...vardir onda da bir hayir.

cinsiyet minsiyet derken telef olup gitcez valla.nedir bu kadınların çilesi.misswoman dış gebelik orkidem hastanede.bidenem orkidem büyük geçmiş olsun....cinsiyeti belirleyen erkek diyolardı şimdi kadın diyolar top bizde kaldı genekafamçokkarıştı

özlemcim banada dr adeti öne almak için doğum kontrol hapını önerdi.15 gün kullan kes 3 güne kadar adet olursun dedi.neye inanacağımı şaşırdım acaba erken kesince böyle bir etkisi varmıdır????CADIARZU

vallahi dogru diyorsun...ya benim bile gozum korkmaya basladi. ne bu ya hamile kalan hastanelik oluyor...:1shok:

Etkilediğini zannetmem Özlembay.Koruma sağlaması için hem adet başlangıcında almak gerekli hem de 1 ay önce başlamak lazım.Zaten yeni evleneceklerede tam koruma sağlaması için 1 ay önceden başlamayı öneriyorlar ya.

Cnm,

Bende kendimce sebepler arıyorum gecen ay niye kalamadım diye.Gerci bircok sey vardı.Esim antibiyotik ve biralerji ilacı içiyordu.Benim gogsumde hala sut var.Belki azda olsa dogum kontrol hapı etki yapmıstır ve sadece 15.gun gece 10 da ilşki oldu korunmasız onun dısında hep korunduk.

kardeş benim kuzenimdende süt geliyodu üstelik hiç çocuğu yok.dr prolaktin salgıladığın sürece hamile kalamazsın dedi.bence sen o noktaya odaklan.:çok üzgünüm:

SIK CİNSEL İLİŞKİ SPERM KALİTESİNİ ARTTIRIYOR
(

Uzmanlar erkeklere hemen hemen her gün seks yapmayı öneriyor. Seks yapan erkeklerin sperm kalitesi, 3-7 gün boyunca seks yapmayan erkeklere oranla yüzde 30 daha yüksekmiş.

Avustralya da yapılan bir araştırmaya göre, her gün seks yapan erkeklerin sperm kalitesi, 3-7 gün boyunca seks yapmayan erkeklere oranla yüzde 30 daha yüksek.

SEKSE ARA VERMEK KALİTEYİ YÜKSELTMEZ

Araştırmayı yürüten doktor David Greening, birçok kişinin sekse ara vermenin sperm kalitesini yükselttiğine inandığını, ancak bunun yanlış bir düşünce olduğunu söyledi.

Sperm vücutta kaldıkça DNA yapısının zarar gördüğünü belirten Greening, bu bozuklukların spermin yumurtayı dölleme olasılığını da azalttığını ve düşük yapma riskini artıırdığını ifade etti. Greening, erkeklere 2-3 günde bir cinsel aktivitede bulunmalarını önerdi.KIZLAR !!!!ERKEK BEBEK İÇİN CİNSEL PERHİZ DENİYODU.AHADA BAKIN BU YAZIYA YORUMLARINIZ NEDİR????????

herkese selam
nasılsınız kızlar orkidecim hastanedeymiş çok geçmiş olsun canım.valla bu fırlamalar binbir nazla geliyor sağlıkla gelsinlerde mide bulantılarının önemi olmasın.gülhanos yazın için teşekkürler canım.aslında bir nevi doğruda olabilir.
özlemcim sanıyorum doğum kontrol hapının etkisi oldu.keşke adet geciktirici kullansaydın.ben evlendiğim gün içtim doğum kontrol hapı doğurganlık var bizim ailede ama beni korudu.sen yinede bir doktorla görüş istersen.en yakın zamanda hamile haberini alman dileğiyle canım.moralini sıkı tut.
nuraycım elifcim sizlerden ne haber nasılsınız.

orkidem cok gecmis olsun canim benim insAllah iyisindir simde.gülnisa sen naber??miden bulantin kizlarindada varmiydi??benim ikisinde yok du???icinden ne geliyor canim insAllah Allah bir oglus versin sana hepimize gönlündekini versin.birsey soracam bilen varmi emzirme koruyormu??

gulnisa testi yapdiracan mi canim sizin orada yapmiyorlarmi kadin doktoruna sorsana??bosuna stress yapmasin kendine kan aliyorlar bence???

Ezgincim Halk arasında hep korur diye biliyordum ama ;
2 arkadaşımda test edildi ...değilmiş....1.Arkadaşımın 2 kızı var ,küçüğü 11 aylık,kadın emziriyorum diye korunmamış hadi bakalım 3. geldi....
Diğer arkadaşımın bebeği de 7-8 aylık , bebek 3 aylıkken adet olmuş bir daha da olmamış
sonra doktora gitmiş, ne dese beğenirsin 4,5 aylık hamile ,hatta cinsiyeti bile belli...Hamilelikleri çok kolay olduğu için anlayamamış...

gülnisa oğlan geliyooo herhalde.sabah kızlarda genelde sabahları oluyor bulantılar.düşün bakalım senin ilk kızda nasıldı.ben kıza hamileyken sabahtan biri yemek yapardı bende apartmana çıkar söylenirdim.sırnaşık şey

birsey soracam bilen varmi emzirme koruyormu??
canım sakın emzirirken korunmayı ihmal etme.arkadaşım kızı 4 aylıktı emziriyordu sonra emerken ağlamaya başladı emmeyi bıraktı.doktora gittiğinde doktor tabii emmez sütün acılaşmış hamilesin dedi.

yeni birşey duydum sabah demlediğiniz çayın içine 3-4 tane karanfil atınca enerji veriyormuş.şimdi öyle içiyorum çayı mis gibi karanfil kokuyor.bakalım enerji verecekmi.

Serdalcım napıyosun cnm dogrudurust takip edemiyorum.İşler cok yogun bir yandan eve kostur.Benimde gogsumden hala sıkınca sut geliyodu dr parlodel verdi hala içiyorum.Bu hamis kalmamı engelledi belkide gecen ay ama ben gecen ay sadece 15 gece ilşki oldu bu ay 14.gece baslıycam 2 gunde bir devam edicem.Su anda korunuyorum.Cts dr gidip baktırcam yumurta kacmm diye.İnsallah bu ay tutar.Stres yapmamk için bol bol dua ediyorum.

ÇOK teşekkür ederim Özlembay ;
ne yapayım tatlım ben bu ay yumurtlama günümü kaçırdım,
içtiğim ilaç lh testinin yanlış çıkmasına sebep oluyormuş,anlayacağın kaç aydır Nisan ve Mayısı iple çekiyordum ama olmadı.
Arkadaşım bence sitres yapma bak ben 2 tane örnek verdim, süt gele gele hamile kaldılar...Doktora gittim sordum göğsümde kist var bu hamile kalmamı engeller mi diye
HAYIR dedi...
Allah isterse olacak inşallah dualarımız hepimiz için....Ama sitres çok önemli sen de ben de yapmayalım benim bu 5. ayım oldu hamiş kalamadım hele de bundan sonra tam sitres yapıyorum istemeden.
Kolay gelsin Allah yardımcın olsun......
Bu ay çatlama iğnesi olacan mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…