Süper annelersiniz

Canım benim dr um erkek bebek istiyosan karbonatlı dus cok etkili ama hamileliği geciktirebiliyor dedi.Ondanda korkuyorum.

Evet Özlembay bazı doktorlar sana dedikleri gibi söylüyorlar.bazıları da Gülnisaya dedikleri gibi ben de analamadımmm.Ya artık olsun bizim de ...

Kızlar Nabersiniz,

Ben bildiğiniz gibi yeni ay calısmalarına basladm.Bugun adetimin 5.gunu cts dr a gidicem.10 gun yani.Yumurta kac mm baktırcaz.sonra 2 gunde bir gidicem.Bu arada cts aktara gittim Nurayın dedigi avicenna macun ve keciboynuzu pekmez aldım eşime.Birde cobancokerten cayı aldım.devedikeni oluyo galiba bu.Kendim içinde uzum cekirdegi aldım.Nuraycım bunlar tam olarak ne işe yarıyo cnm bi anlatırmısın.Baska tavsiyen varmı acaba.
Takvim bu ay uyuyo yine tabi heycanla hangi taraftan yumurtladıgımı ogrenmeyi bekliyorum.

Serdal ben duphaston ile geciktirdim.Senin neden gecikmedi acaba?Ben adetimden 3 gün önce başladım ve günde 2 tane aldım.Bıraktıktan sonrada 4.gün adet oldum.Doğum kontrol hapı ilede geciktirenler duydum.

Fiona sana doktor mu demişti adet olmadan 3 gün önce içmeye başla diye.....

Çok teşekkür Gülnisa sana katılıyorum ben de kız isteseydim 20 'den fazla olurdu herhalde.
Benim canım çok sıkılıyor canım ,sinirlerim çok bozuk,böyle cinsiyet ayrımına girmiş olmak beni çok üzüyor,biz 7 kız kardeşiz erkek yok ve yiğenlerimin 3 tanesi erkek onun 2 katı da kız.Görümcemin 2 oğlu var 3.ye de hamile bana,hamile değilim daha senin kızızn olur dedi ,bizim ailede artık gelenek haline gelmiş,diğer görümcem de onayladı.burada anlatamıyorum bunun gibi bir sürü kötü anım var,keşke anlatabilsem...çok yorgunum ,düşünmekten,uğraşmaktan.....

özlem daha önce nurayda yazmıştı ama hatırlatayım.ben hamile kalmadan önce kocişe k.boynuzu çok yedirdim.nurayda daha önce keçiboynuzunu kullananlarda kız bebek duydum hep demişti.şimdi sen yazınca aklıma geldi.bendegebe kalamıyodum diye çok yedim yedirttim.kızım olcak hamileyim.haberin olsun canım.

serdalcım canım üzülme ya.inşallah alllah sana hayırlı bi erkek evlat verir.boşver ya bende geçen kızlara yazdım.erkek annelerinde anlamsız bi böbürlenme hissediyorum diye.benimde ilk bebeğim.kızım olcak inşallah.bana soruyolar cinsiyeti bellimi kız diyince hııı neyse hayırlısı demiyolarmı çileden çıkıyorum.erkek desem oh oh maşallah diyeceklerinden eminim.yaşıyoruz böle şeyler boş ver.allah yardımcımız olsun.

Saol Arkadasım,

Ben kendim yemiyodum zaten eşime verdim 2 gundur hemen kesim o zaman.

ayrıca gülnisanın dediği gibi annenle ne alakası var.benim arkadaşımın hiç kız kardeşi yok.ama iki kızı oldu.oda takvim falan uğraşıyo. üç tane abisi var.hatta onun için çok araştırma falan yapıyorum ben.diyetti takvimdi yumurtlamaydı burdan öğrendiklerimi ona anlayıyorum.üç aylık takvim aldı ama olmadı.şimdi tam bi senelik daha alcak.ama burdaki kızların sonuçlarını bekliyorum.inşallah tuttururlarda işine yarar.

Saol Arkadasım,

Ben kendim yemiyodum zaten eşime verdim 2 gundur hemen kesim o zaman.

özlemcim genelleme yapmak istemem ama gerçekten denkmi geldi ölemi bilmiyorum.ben yazayımda dedim.haberin olsun..ben fazla yemiyodum zaten ama kocama çok yedirdim.bebeğimiz olmuyo diye hani sperm sayısını arttırıcı etkisi varmış ya.o yüzden çok yedirdim.üç dört ay verdim. kaşık kaşık yemişti.kürünüde yaptım içirdim.yani haberin olsunda tatlım. okadar uğraşıyosun zaten sizde spermle ilgili bi sorun yoktur.kaç kez hamile kalmışsın.her ihtimale karşı yedirme senyerimseniben

merhaba mimoza .kız için keçiboynuzu mu demek istiyorsun?anlamadım.

evet hülyacım.kız için önemli olabilir.çünkü sütün üç katı kalsiyum içeren bi meyveymiş.faydalarında yazıyo.sodyum potasyumdanda zengin ama kalsiyum açısında çok zengindir yazıyo

KEÇİBOYNUZU (HARNUP) PEKMEZİ

Faydaları:

1. Kalsiyum bakımından çok zengindir (sütün 3 katı)

2. İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir

.........
yani benim bebeğin kız olmasına faydası olabilir dedim..kocamda çok yedi ben yedim ama çok değil.:uhm:

Mimoza ,Benim de en çok bu zoruma gidiyor....Kızı da oğlanı da veren Allah ,bu pis kulları niye böbürleniyor kiii.Kendileri mi yaptıklarını zannediyorlar..Allajıma havale ediyorum onları ama bende yarattıkları şu baskıya bir bakın...resmen psikolojik baskı..

Fiona sana doktor mu demişti adet olmadan 3 gün önce içmeye başla diye.....

Evet canım bizim okula öğrencilere aşı yapmak için gelen doktora sormuştum.3-4 gün öncesi yeterli olur demişti.Ayrıca bu sitedeki birkaç formdada bu şekilde kullanımı yazıyordu.Ben de ona göre uyguladım.Serdalcım senin takvimin var mı canım?Gülnisadan tarih aldığını gördüm galiba senin doğum tarihinde 75 ti.Günlerimiz farklıdır ama yinede verebilirim.Sağolsun Samira banada 6 aylık takvim vermişti.

Gulnisa bu insanlar hayıra şerre bakmıyorlar ki ,sadece kız- oğlan yarışına giriyorlar..
Senin bu inancına ,dimdik ayakta duruşuna hayranım Gülnisa..Benim huyum değildir böyle insanları ciddiye almak ama insan haddinden fazla laf duyunca ,kendini vebalı gibi hissediyor...

İnanın Arkadaşlar bu iyi niyetinizi görünce ağlamak geliyor içimden ..Bu aralar keyfim yok ya psikolojim mi bozuldu nedir....ben de de takvim var Nuraycım yapmıştı Gülnisa ile tarihler çok yakındı Nisanda diğer aylar da da yakınmı diye merak ettim Bakarsınız bizim kafa da çalışır bir mucize olur ve biz de çözeriz ve bizde Semira gibi ,insanlara yardımcı oluruz ve hayır dualarını alırız..Yazarsan sevinirimmm

Hadi bakalım inşallah çözersin.Çözersen haberimiz olsun.5-15 temmuz 1-7 Ağustos 29-30 Ağustos eylül yok 5-8 ekim 28 Ekim -5Kasım 21-30 Kasım 19-23 aralık

Fiona kaç aydır denemedesin canım ,senin kaçıncı bebiş ??
Doktor bana bu ay da olmazsa eşine sperm testi yapalım dedi.
Eşim de bu konuyu konuşmak istemiyor ,o konuşmayınca da ,daha çok kavga oluyor

Hadi bakalım inşallah çözersin.Çözersen haberimiz olsun.5-15 temmuz 1-7 Ağustos 29-30 Ağustos eylül yok 5-8 ekim 28 Ekim -5Kasım 21-30 Kasım 19-23 aralık

Hiç sanmıyorum canım hele hele sen tarihlerini verdikten sonra hiç mi hiç sanmıyorum .benim de Ekimde yok.Sen 75 yılının ilk yarısında mı doğdun???

İnanın Arkadaşlar bu iyi niyetinizi görünce ağlamak geliyor içimden ..Bu aralar keyfim yok ya psikolojim mi bozuldu nedir....ben de de takvim var Nuraycım yapmıştı Gülnisa ile tarihler çok yakındı Nisanda diğer aylar da da yakınmı diye merak ettim Bakarsınız bizim kafa da çalışır bir mucize olur ve biz de çözeriz ve bizde Semira gibi ,insanlara yardımcı oluruz ve hayır dualarını alırız..Yazarsan sevinirimmm

Ben temmuzda başlıyacağım çalışmalara çünkü takvimim o zaman başlıyo.Şimdi gününü ayarlamak için çalışıyorum.Yumurtlama günüme ters bi tarihe rastlıyodu fakat ben toptan geciktirme yapmak yerine azar azar geciktiriyorum.Benim 8 yaşında bi kızım var.Ya eşini de bence çok üzerine gitmeden konuşarak ikna etmeye çalış.Erkekler bu tür konularda çok hassas oluyorlar.Eminim doktora gitmeyi o da düşünüyordur ama nedense naz yapabiliyolar.Yani karşı tarafın daha çok ısrarını bekliyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…