Süper annelersiniz

erkek evlat sahibi olmakta bambaska bisey taii. oglum benim hayatim, herseyim. oyle boncuk boncuk baktimi yuregimin yagi eriyor. kizinda yeri apayri tabii. annenin arkadasi olur herhalde kiz cocugu. yani beraber giyinir, senin giydigine ozenir, makyaj malzemelerini kurcalar, takar takistirir...ne guzle ya.. valla bana hamile birisi kizim olcak dedimi ilk lafim ay ne guzel yaa oluyor yerimseniben

bak benim oglan gecende ne yapti sacimi duzeltirken kollarimi yukariya kaldirmistim kazagim yukari siyrilmis biraz gobegim gorunmus. geldi anne gobusun gorunuyo dedi kazagimi asagiya indirdi. muzur simdiden basladi yani kiskancliklara...

Bende bazen etrafımda seziyorum erkek annelerinin havalarını, ama bana çok komik geliyor, bence anneler çocuklarının hayırlı olmasıyla övünmeli, ama ne yazıkki bu önlenemez birşey her zaman olacak , maşaallah kızına da canım,üç ayı kalmış, üç çocuk istiyorsan üçüncü için takvim dene canım, iki çiçeğin büyür kardeşlerini büyütür ne güzel...ahhh güzel kızlarımız , geleceğin minik anneleri , hep yüzünüz gülsün...

masallah sana Aregon ya.. cok takdir ettim yani. bu kadar bulanti, hastalik icindesin ama ucuncu cocugun planlarini yapiyorsun. ben de yasim buralara gelmemsi olsa ucuncuyu isterdim aslinda. uc kardes daha cok dstek olurlar birbirine. ama mumkun degil. yani ben istesem bile ikinciyi dogurup kucagima alana kadar benim yumurtalarin cilki cikar herhalde artik benneyaptımki

Ahhh kadınlar hepimiz aynı değil miyiz, ben kızımda doğum masasında indikten sonra bir daha bu sancıları çekemem Allah bağışlasın bir çocuk yeter demiştim, ama ne oldu ikinciye isteye isteye hamile kaldım, hatta bir süre hamile kalamayınca üzüldüm, biliyorum bir kaç sene sonra bulantılarım aklıma bile gelmeyecek, hayalimde de üç çocuk olduğuna göre bırak canım arsızlığımın tadını çıkarayım sırnaşık şey
, bu arada sayfana girdim ama yaşını bulamadım canım, sen kaç yaşındasınki , hani biliyorsun 45 e kadar rahat rahat doğurturuz biz seni , sen süper anne adayı ol yeter...

Yas otuz bes! Yolun yarisi eder.
Dante gibi ortasindayiz ömrün.
Delikanli çagimizdaki cevher,
Yalvarmak, yakarmak nafile bugün,

yok bitanem 45'de falan dogurulurmu yaw. sen ne yaptin...:1no2:

benim yasimdaki arkadaslarin 10-12 yasinda hep cocuklari. ben boyle arkadan takip ediyorum onlari. ama olsun...insanin kucuk cocugu oldumu kendini daha genc hissediyor...

en küçük benmiyim yoksa aranızda 27 yim ben daha:))amaan insanın ruhu genç olsun demi ama.hala top oynarım sokakta kızımla eşimle.
gülnisacım mide bulantıların çoktu galiba isimleri karıştırmadım umarım allah biran önce atlatmayı nasip etsin.miniğin kalbi atmaya başladı ya ondan mide bulantıları yapabilir canım.böyle düşün ki mutlu ol.mucize birşey grçekten.içinde bir kalp daha var.allahım sen nelere kadirsin.
mimozacım çok doğru diyorsun canım erkek annelerinin bir kısmı yani cahil kesimi öyle havalı tafralı oluyor benim çevremdede var bir iki bayan öyle iyi anlıyorum seni.sanki bağdata kral doğurmuşlar.hiç aldırmamak en iyisi allahın dediği olur.biz cinsiyeti farklı olsun istiyorsak ikisinide yaşamak istediğimiz için istiyoruz geri kalmış toplumlar gibi erkek evlat ayrı soyadımızı sürdürecek diye düşünmüyoruz.allah hepimizin gönlündekini versin hayırlısıyla.
elifcim burada kızım olsun diye uğraşıyor hangi bir gün oğlum varda şöyledirde böyledirde demişki.tebrik ediyorum onuda.
valla benim kızım var böyle kız isteyenleri gördükçe kızımla ilgili birşey bile söylemiyorum yanlış anlaşılmasın hava atıyorum diye düşünülmesin diye.allah isteyen herkese her iki duyguyuda yaşatsın.

aregoncum benim ilk bebeğim. inşallah ikinciyede oğlan olursa yeter bana.allah olmayanlara nasip etsinyerimseniben
bende 28 yaşında sayılırım.ilk bebek için geç kaldım aslında .ama işte anca oldu.nasip.allahım eli ayağı düzgün versinde önemli olan o.

Son düzenleme:
benim yasimdaki arkadaslarin 10-12 yasinda hep cocuklari. ben boyle arkadan takip ediyorum onlari. ama olsun...insanin kucuk cocugu oldumu kendini daha genc hissediyor...

evet elifcim.benim yaşımda okula giden çocuğu olan kadınlar var.ben ancak sohbet esnasında yaşıt olduğumu öğreniyorum.şaşırıyorum.üç tane doğurmuş çökmüş kadınfisfisfis.ben 20-21 gibi dururken kadını 35ten fazladır kesin diyodum.oda bana şaşırmıştı.meğer yaşıtmışızsırnaşık şey...
tabi şimdi şişko patates oldum hehehe:roflol:.bebik doğsun acil rejime girmem lazım:icecream:

ben biliyordum zaten, kesin yedigin birseyler dokundu. yoksa oyle bir gunde butun belirtiler ayni anda cikarmi yahu. aman ha, susuz kalma. hem ishal hem kusma hic iyi degil.

allah korusun...hangimiz oyle bir koca sectik kendimize? oglunun gelecegini dusunmeyen insanlarin zihniyeti o erkektir ne yapsa yeridir dusuncesi.

yok yok seninki erkek. yani okadar azki bu takvimin yanilma payi o da yumurtlamanin basina ve sonuna denk gelirse oluyordur herhalde. sen tam 12'den vurmussun. jeyyar yani Allah'im ne mucizelere kadirdir vardir ama eger oyle bir sey olmazsa insallah oglan yolda. a.s

ya ogluma bi yumurta yaptim yedik ikimiz beraber. sonra onu sacini kestirmeye goturdum. kendim sacimi kestirdim, kut yaptim hani su Katie Holmes'un ki gibi. guzel oldu ama...pek begendim kendimi sırnaşık şey

insallah canim ya bende kendime oyle diyorum zaten insallah hepimizin dilekleri olur canim elimden geleni yaptim bekliyorum once saglikli olsunda

amin amin...dedim ya dun benim bosbogaz arkadaslar oyle sagliksiz bebeklerden bahsettilerde urperdim yaa. sagliktan otesi bos aslinda.

bende oyle dusundum. zaten boyayi, golgeyi birakti artik. kendi sac rengime donuyorum ki hamilelikte rahat olur.

evet boya ilk uc ay tavsiye edilmiyor canim. hos benim kuaforum kendisi hamileyken milletin sacini boyadi durdu kizcagiz ama nurtopu gibi kizi oldu masallah. ama yinede tedbiri elden birakmamak lazim. sen ilk uc ayi es gec bence de.

merhabalar canlarim ne güzel kardas gibiyiz valla kizlar bana bir yazin lütfen sira sira erkek bebek icin önemli seyleri mesela 1. 2.defterime gecireyim hep yazdiniz ama karisdi zahmet olmassa.Allah hepimize insAllah hayirlisiyla gönlümüzdekini verir.sonra hepimiz bulusuruz kizlar ay ne komik olur valla.

re re re...ra ra ra... Galtasaray Galatasaray sampiyon..........ACAYIP GUZEL YAAA...valla kizlar kusura bakmayain..ben koyu Galatasaray'liyim da tutamadim kendimi...

ya ogluma bi yumurta yaptim yedik ikimiz beraber. sonra onu sacini kestirmeye goturdum. kendim sacimi kestirdim, kut yaptim hani su Katie Holmes'un ki gibi. guzel oldu ama...pek begendim kendimi sırnaşık şey
affiyet olsun bende mi yapsam canim cekdi.güle güle kullan saclarini canim .satler olsuna.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…