Sünnet SÜNNET KİLODU

cyge

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
1.221
63
45
Merhaba nasıl olucak ne şekild olucak Allahım nasıl atlatıcaz derken oğlum sünnet oldu.Çokta rahat oldu burdan arkadaşların desteği ile bir çok bilgi aktarımı ile gayet iyi geçirdik.Tamam iyileştik de normal örümcek adam asker her şey oluyoruz hopluyoruz zıplıyoruz sürünüyoruz ki zaten ertesi gün normale döndük.
Pipi'miz gayet iyi yani sorununuz ne diye sorarsanız sünnet külotu.
Şimdi bunu icat edenden Allah razı olsun mükemmel bir şey ve onun sayesinde de oğlum çok rahat etti amma velakin benim oğlum bu kiloda yapıştı. normal külot giydirdiğimizde adım atamıyor oraya ucuna değince rahatsız oluyor yürüyemiyor donup kalıyor hemen çıkartıyor.Bu hassaslık ne zaman geçer normale ne zaman döneriz. Tamamen psikolojik farkındayım çünkü elimizle dokunuyoruz banyo yapıyoruz sorun yok ama pipiye külot deymiyecek.
Bu konuda tecrübe sahibi olanlar bir el atsanız sizler neler yaptınız.Biz yırtık yavaş yavaş hani yırtıldı atmamız lazım dedik paramparça oldu bu defa çıkarttı çıplak gezmeye başladı evde ya çıplak ya sünnet külotuyla oldu iş bende giydirdim öyle dolanacağına ama pazartesi okul başlıyor ne etsem bilemedim. Üstelemesemmi zamanla kendi çıkarırmı bu şekide ne yapıcam.

Merhaba kendim sordum bir çok görünüleme var ama cevap yazan olmamış ben cevaplıyım :)

2 ay oldu oğlum sünnet olalı ve o günden beri oğlumun hiç bir sıkıntısı olmadı şükür ama psikolojik olarak sünnet kilodunu çıkaramadı. Bir çok şey denedim sonra kendi haline bıraktım ve artık pipi neredeyse tamamen normale döndü ama o hala çıkartmadı ve iş başa düştü.
sevi bebenin çıtçıtlı sünnet kilotlarından aldım gece o uyurken ön kısmını çıkarttım sabah uyandığında normal kilotla kaldı önce farketmedi sonra üsütünü değiştirirken gördü şok oldu düşmüş dedim. Biraz ağladı açıkçası 10 dk dan uzun ağlasaydı sanırım dayanamaz yine giydirirdim :) ama 5 dk kadar ağlayıp sustu. baya söylendi çıplak nasıl kalıcam diye anlattım artık geçti dedim gel sana hikaye anlatayım dedim sünnet kilodunu çıkaran çocuk hikayesi uydurup anlattık normal kilodu giydi yarımsaat benim kucağımda yarım saat babada durdu sonra az az yürümeye başladı 2 saat sonra bitti gitti tamamen normale döndü.
biz kurtulduk allah herkesin yardımcısı olsun.

Normaldir ..
Bende 6 ay önce 2 oğlumu sünnet ettirdim.
Sünnet kilotsuz dolaşmıyorlardı 1 ay kilotla gezdiler ..Sonra alışıyorlar normal kilota merak etmeyin.kendisini nasıl rahat hissedecekse o şekilde bırakın alışacaktır.
Sünnet sonrası özel bölgelerine aşırı bir hassasiyetleri oluyor dokundurtmuyorlar dokunmuyorlar ... banyoda şu bile tutturmuyorlardi. Ams sonra hepsi geçti.

X