Sünnet Sünnet için Ankara'da devlet hastanesi önerisi

merve2706

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2017
529
571
33
Merhaba, oğlum şu an 9. Ayını bitirecek ve doktorumuz pipisinin ucunun dar olduğunu sünnet ettirmemizi söyledi.ileride sorun yaşayabilirsiniz dedi.ankarada oturuyorum devlet hastanesi önerisi istiyorum.birde pipisini geriye doğru sıyır arada dedi ama sünnetsiz çocuğun derisi siyrilmamali diye okudum.fikri olan var mı ?
simdiden teşekkürler

ben lokman hekim etlikde yaptırdım o kadar pişmanım ki anltamam büyük oğlumda problem yaşamadık ama küçük oğlum derisi yarım alındığından enfeksiyon geçiriyor tekrar revizyon yapılacak yani tekrar sünnet olacak

ben lokman hekim etlikde yaptırdım o kadar pişmanım ki anltamam büyük oğlumda problem yaşamadık ama küçük oğlum derisi yarım alındığından enfeksiyon geçiriyor tekrar revizyon yapılacak yani tekrar sünnet olacak
Çok geçmiş olsun.biz sünnet olduk çok şükür bir problem yaşamadık.sizinde bir an evvel duzelsin inşallah.

Merhaba, Zekai Tahir Burak hastanesi sünnet kliniğinde yaptırdım.Bir dost tavsiyesi ile gittim çok memnun kaldım.doktor adı Sebahattin aytekin.tek doktor bu nedenle randevusu uzun süre sonra oluyor
Biz aradik da 2 ay dolu dendi baska hastane de gelmedi aklımıza tesekkir ederim

Merhaba, Zekai Tahir Burak hastanesi sünnet kliniğinde yaptırdım.Bir dost tavsiyesi ile gittim çok memnun kaldım.doktor adı Sebahattin aytekin.tek doktor bu nedenle randevusu uzun süre sonra oluyor
Merhaba zekai tahir bilkente geçmiş herhalde ama mhrs'den bakinca bilkent sehir hastanesinde ismini bulamadım. Sabahattin Aytekin Bey'in Nerede görev yaptığını biliyor musunuz?

X