Sünnet Derisinin Fazla Kesilmesi

perdono pero no olvido

forgive but don't forget
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2022
3.728
6.460
Hanımlar merhaba, oğlumun pipisi 18 aylıkken balon gibi şişince doktora götürdük ve pipisinde darlık yapışma olduğunu söyleyip acil sünnet önerdi doktor. Derisi çok yapışık olduğu için, sünnette fazla sıyırmak zorunda kalmışlar. Daha sonra kontrole gittiğimizde, o doktorun tayini çıkmıştı. Diğer doktor da sünnet derisi fazla kesildiği için penisinde eğrilik olabileceğini söyledi.
Başına böyle bir şey gelen var mı? 15 gün sonra tekrar kontrolümüz var. Bu durumu yaşayan var mı merak ediyorum.

Ben şok
Kuzum geçmiş olsun

Doktoru şikayet edip dava açacaksınız herhalde öyle değil mi ? Çok geçmiş olsun diyecek bir şey bulamadım

Doktoru şikayet edip dava açacaksınız herhalde öyle değil mi ? Çok geçmiş olsun diyecek bir şey bulamadım
Diğer doktorun söylediği, sünnet çok güzel yapılmış, milimetrik fazla kesilmiş ama o bile eğriliğe sebep olabiliyormuş. Bu kontrolde netleşecek. Kontrol sonucuna göre davayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…