şunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?

seraline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
39
1
benim hep düzenli oluyor adetlerim. en son dedimki geçiktirici kullanim de adet olmiim sadece 1 tane aldım geciktiriciden ama sonra olim de kurtulim dedim vazgeçtim ve hemen ertesi gün gayet normal düzenlilikte ve yoğunlukta adet oldum en son 22 ya da 23 ocak ta adet gördüm. 31'inde de korunmasız ilişki oldu ve şimdi bugün 9 şubat tekrar kanamam var ve az ama rengi normal pembeydi sildiğimde... illa kahverengimi olması lazım. ilaçtan mıdır yoksa belirtimidir sizce??

Son düzenleme:
benim hep düzenli oluyor adetlerim. en son dedimki geçiktirici kullanim de adet olmiim sadece 1 tane aldım geciktiriciden ama sonra olim de kurtulim dedim vazgeçtim ve hemen ertesi gün gayet normal düzenlilikte ve yoğunlukta adet oldum en son 22 ya da 23 ocak ta adet gördüm. 31'inde de korunmasız ilişki oldu ve şimdi bugün 9 şubat tekrar kanamam var ve az ama rengi normal. ilaçtan mıdır yoksa belirtimidir sizce??

kesinlikle:eek:lmaz: hamilesin oda yerleşme kanaması bebek rahme yerleşirken olurmuş benim bi arkadaşta olmuştueyvahedigeldismile.saten bu işler böledir isteyen zorlanır istemeyen hemen hamile kalır:emir_bebek:

bana hiç hamile gibi gelmedi... yerleşme kanaması lekelenme şeklinde olur... kanama şeklinde olmazki istersen kanaman bitince bi test yap.. ve tekrarlarsa doktora git bence...

biliyorumm yinede heveslenmeni istemem ama ben yaşadımm. ama malesef ki kaybettim umarım hamişsindir ve kaybetmek zorunda kalmadan sağlıklı bebeşini bi an önce alırsın kucağına..

bugünde kanamam çoğaldı. geri azaldı ne oluo ben anlamıorum sabahtan beri yerli yabancı bütün siteleri araştırdım, stresim kesinlikle yok ama bu kadar erken nası olabilior. düşük desen değil, acım yok. çıldırcam yaniii

Son düzenleme:
cnmm benimde senin gibi olmuştu kesinlikte hamilesin....

Canım benim adetim bittikten 15 gün sonra kahve leke geldi ertesi gün biraz çoğaldı bi ara kesildi bugün kalktım hasta oldum zannettim kirmiziydi çünkü ama adet gibi çok değil yani ve oda suan kesildi zaten lekeye döndü tekrar .. bide belim ve bobrgimde sancı var arada kasiklarima karnima kramplar giriyor sanki karnimda gaz var gibi hamilemiyim ki :KK43:

X