Suni Sancı ve Fatma Annemizin Çiçeği (:

Asiasena

Anne 💜 öğretmen💜 kedisever 💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
2.464
5.428
37
Arkadaşlar, ben 3 yıllık evliyim ve 2 yaşında Ahmet adında dünyanın en yakışıklı ve en haylaz sevimlisine sahibim hamd-ü senalar olsun.. Benim doğum hilkayem ise şöyle..Kendi annem Ankara'da ben Kayseri'de gelinim. Hamilelik sürecinde çok sık görüşemedik annemle. Doğumuma daha 20 gün var ve annem Ankara'ya gidecek. Gideyim işlerim var doğuma gelirim dedi. Gitmeden doktor kontrolüne beraber gidelim de ultrasondan oğluşumu göreyim dedi. ( Bu arada tek evladı benim ve ilk torun heyecanı siz düşünün) Neyse doktora gideceğiz ve annem hastane çıkışı terminale bende eve..Doktor baktı Nts istedi her şey yolunda gibi gözüküyor bana göre ama doktor bir şeyler sezmiş. Bu arada ne sancı ne rahatsızlık kuş gibiyim aynı..Benden alttan muayene istedi açılman nasıl normal doğuma müsait misin bi bakalım dedi. Peki dedim anaaaaaaaaaaaam bir baktı ki 6 cm açılma var doğum başlamış... Doktor benden daha heyecanlı... Hemen seni doğuma alıyorum dedi. Suni sancı vereceğiz dedi...Bende nasıl yalvarıyorum Eve gideyim geleyim çantam yok hiçbir şeyim yok dedim. Hemen git gel 1 saat içinde burada ol dedi. Jet hızıyla gittim bu arada eve Annemin Ankara işi yattı tabii Eve geldim duş aldım annemlerde her ikisi de çantamı falan hazırlıyorlar bu arada. Birde komşumuz Mekke'den Fatıma Anne çiçeği getirmiş. Kupkuru bir çiçek. Ben hamileyim bir tek apartmanda o yüzden bana getirmiş. Doğum sancısı başladığı anda suya koyun çiçek açılacak çiçek açıldıkça rahimde açılacak dedi. Bende böyle şeylere çooook inanırım. Çantadan önce çiçeği suya koyun dedim annemlere Neyse öğlen 12 de hastanedeydim. 12.15 te suni sancım verildi. Ama ben nasıl rahatım gülüyorum dua ediyorum bol bol...saat 13.30 da korkunç sancılar başladı ama 15.15 te oğlumu kucağıma aldım. Hem uzun sürmedi hem de çok zor olmadı. Allah'ıma şükürler olsun doğum korktuğum gibi geçmedi. Hele o çirkini gördüğümde bütün acılarımı unuttuummm Darısı çocuk isteyen, karnında çocuk taşıyan ve şuan doğum sancısı çeken kardeşlerimin başına hayırlısıyla..Selam ve saygılar...

Allah bagi$lasin oglunu, benim oglumda ahmet sayilir :)
çiçek noldu bu arada onu merak ettim

Amin Allah razı olsun Çiçek hala duruyor gözüm gibi bakıyorum. Zaten kupkuru bir şey suya girince nasılda açılıyor. Doğum yapacak arkadaşlar için ve sonraki doğumlarım için saklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…