sümüksü sarili akinti

zeynep_tuana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2010
191
2
kizlar birsey merak ediyorum, benim adetime 3-4 gün var.. hafif sarili sümüksü bi akinti geldi.. bu adet belirtisimi yoksa hamilelik belirtisimi?

oncekı adet belırtılerınde bu akıntıyı göruyorsan tabıkı adet belırtısıdır..ama bu ay farklı bır akıntıysa hamılelık de olabılır tabı beklıyosan canım :))
kesın konuşmamakla bırlıkte kişiden kişiye değiştiği ıcın biraz bekle bakalım,devam ederse belkıde hamılelıktır :KK70:
gönlune gore olur ınşallah canım :)))))

canim her ay adet öncesi böyle bir akinti varmiydi yokmuydu gözlemlemedigim icin bilemiyorum suan..
onun icin sormak istedim genelde nasil oluyor diye...

Son düzenleme:
birde tam yumurtlama günümün ertesi günü simdiye kadar hic görmedigim sari ve koyu akinti gelmisti... bu yumurtanin döllendiginemi isaret ki? yoksa aksinemi?

kizlar birsey merak ediyorum, benim adetime 3-4 gün var.. hafif sarili sümüksü bi akinti geldi.. bu adet belirtisimi yoksa hamilelik belirtisimi?

selam; akıntı kokusuz ve kaşıntı yksa buyuk ihtimalle daha yeni yumurtluyosun,bebek istıyosun galıba adet görene kadar çalışmaya devam;geç yumurtlama olabılır..

sıze bısey soylıyımı kızlar aynı akıntıyı bn yasıyorum ama adetım gectıkten sonra oldu bnde ılk defa yumurlama donemınde degıılım amaa nasıl oluyo bole bısey bn anlamdım

sıze bısey soylıyımı kızlar aynı akıntıyı bn yasıyorum ama adetım gectıkten sonra oldu bnde ılk defa yumurlama donemınde degıılım amaa nasıl oluyo bole bısey bn anlamdım

demetnur aynı şeyyy bendeee varrr 3 gündür sarı akıntı var ama koku yok.. hiççç böyle olmamıştı

X