Sümeyra Tatar doğum

olaganca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
313
109
33
merhabalar hanımlar , İzmir Sümeyra tutarda kontrollerini ve doğumunu yapanlar sizlerin fikirlerinize ihtiyacım var . Yada İzmir’de hangi doktor takibinizi yapıyor

Yeni doğum yapmışsınız, sizin var mı önerebileceğiniz İzmirde kadın doğum doktor ve hastane?
Dikkat etmen gerekenleri soyleyeyim
Kesinlikle ve kesinlikle tercih edeceğin hastanenin enfeksiyon komitesi var mı
İlk bakacagin şey bu olsun ki bebeğin aksi takdirde doğduğu an hastane enfeksiyonu VRE kapar...baştan bilin bunu üstüne basa basa söylüyorum

İkincisi vajinal enfeksiyon mantar idrar yolu enfeksiyonu gibi durumlar yaşadığınızda doktorunuzu darlayin ve muhakkak tedavi isteyin, tedavi yanlısı değilse dahi!
Bebeğiniz erken sepsise uğrar

Bu 2 uyarıdan başka diyecek biseyim pek yok

İzmir'in ne tarafında oturuyosunuz

Dikkat etmen gerekenleri soyleyeyim
Kesinlikle ve kesinlikle tercih edeceğin hastanenin enfeksiyon komitesi var mı
İlk bakacagin şey bu olsun ki bebeğin aksi takdirde doğduğu an hastane enfeksiyonu VRE kapar...baştan bilin bunu üstüne basa basa söylüyorum

İkincisi vajinal enfeksiyon mantar idrar yolu enfeksiyonu gibi durumlar yaşadığınızda doktorunuzu darlayin ve muhakkak tedavi isteyin, tedavi yanlısı değilse dahi!
Bebeğiniz erken sepsise uğrar

Bu 2 uyarıdan başka diyecek biseyim pek yok

İzmir'in ne tarafında oturuyosunuz
Özel Tınaztepe ve Egepol'ü direk eledim kendimce. Özel muayenesi olan doktorların anlaşmalı olduğu hastanelerse bilemiyorum tabi. Kadın doktor tercihim. Geçen yıl Karataş İrem Hanım'a görünmüştüm fakat o da kendi muayenesini açmış bana çok uzak kalıyor artık.

Özel Tınaztepe ve Egepol'ü direk eledim kendimce. Özel muayenesi olan doktorların anlaşmalı olduğu hastanelerse bilemiyorum tabi. Kadın doktor tercihim. Geçen yıl Karataş İrem Hanım'a görünmüştüm fakat o da kendi muayenesini açmış bana çok uzak kalıyor artık.
Çiğli özel can veya ekolu tercih edebilirsin
Bayraklı konak bakmissin hep, hal böyle olunca çiğli de yakın demektir bence

Çiğli özel can veya ekolu tercih edebilirsin
Bayraklı konak bakmissin hep, hal böyle olunca çiğli de yakın demektir bence
Bayraklı ve Çiğli'ye gidemem sanırım. Özel arabamız da yok. Karataş da uzak ama adını çok duydum, hiç yoktan gittim mecbur. Gerçekten güler yüzlü ve ilgili bir doktor lazım, çocuk konusu çok hassas bi süreç. Sümeyra Tatar, Ayşe İnmez, Dilay Gökdeniz, Şerife Dikayak gibi isimleri buldum. Tabi bi de maddi boyutu var... Bakalım nasip.

X