Sultanlarım ''Osman, Badem ve Fıstık''

gulll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
2.841
8
:KK70: 3 tane sultan papağanım var çok ttlılar maşallah oğlum osman kızlarım badem ve fıstık :KK70:)))

Eklentiler

• $11.jpg
    $11.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 93
  • $12.jpg
    $12.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 104
bayıldım vallahi harikalar benimde muhabbet kuşum,2 de ördeğim var.Bunlardan da olsa ne iyi olur.Kaça aldın.kaç yaşındalar...Konuşuyorlar mı..

ay benimde vardı ya canım görünce özledim.:gitme:çok şekerler 3 tane olunca nasıl anlaşıyo bunlar kıskançlık olmuyomu :)

teşekkür ederim arkadaşlar :KK70:))) fıstık en küçükleri 1 yaşından küçük badem ve osman 1 yaşının biraz üzerindeler :)) petshoplarla 90-100 lira arasında satılıyor. oğlum konuşuyor babacık diyor. kızlar zaten konuşmak nerde çok az ötüyorlar. bakın birde video ları var osman fıstığa kur yapıyor :KK70:))) valla bağımlılık yaptılar bize 1 taneyle başladık 3 oldular yakında 4 te olabilirler :KK70:)))) benim ayrıca iş yerinde baktığım 2 köpeğim ve balıklarım var :KK70:)) yunus ve sarıprensesler :KK70:)) tabi akvaryumun vazgeçilmezi vatozlarım :) video yu ekleyemiyormuşum mesaj sayım yetersizmiş :KK43:(((

ayy canlarım benimmm çok tatlılar..Bende sultan besliyorum Paşa'm var 3 yaşında :asigim: biz bi tanesiyle başa çıkamıyoruz her taraf tüy sizde 3 tane maşallah :nazar:

3 tanede akvaryumum var lepistes platilerim japonlarım a.s

:KK43:(( valla evi biraz kirletiyorlar her akşam işten döndüğümde onların odasını süpürmek zorunda kalıyorum ama gülü seven dikenine katlanır.

X