Şükürler olsun Rabbime, sıra bendeymiş.. ama :((

Sedef35

Kızım Hoşgeldin Hayatıma
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
4.806
3
Kızlarr selamlar.. hatırlarsınız belki 3.aşılamanın 15.günü kan değeri 9 çıkmıştı. dr sağlıksız gebelik olabilecği için progestanı kesmemi istedi adetle atayım diye. eğer 2günde adet olmassan gel dedi çünkü geriden gelen yumurtalardan biride döllenmiş olabilir dedi. zaten kan testinden sonra tuhaflıklar başladı bende. kahverengi akıntılar geliyodu ağzımın tadı değişmişti böle çikin bi tad açım ama tad alamıyorum aşırı su içiyorum ağzım kuruyo sürekli hatta koku oluyodu falan. tabi en dikkat çekici yanı bi türlü adet olamamaktı. dün gittim tekrar kan testi yapıldı ve 45 çıktı yani hamileymişim. dr. crino jele başlattı tekrar. bide proluton iğne vuruldum. fakat dün akşam sulu pembe akıntı oldu daha sonrada sulu sümük gibi kanlı. geçti şimdilik ama çok korkuyorum. inşallah bişi olmaz inşallahh.. 2 seneyi geçti. 3tane aşılama yapıldı.onun öncesinde takipler ilaçlar v.s v.s yorulmuştum artık. ama çok şükür allah dualarımı kabul etti inşallah tamamına da erdirir..

gözün aydın canım Rabbim sağlıcakla kucağına almanıda nasip eder inşallah.....

tekrar tebrik ederim arkadaşım...sağlıcakla kucağına alırsın inş.

Son düzenleme:
Tebrikler diliyorumm. Allah sağlıklı doğum nasip etsin.Bence artık stresini azaltmalısın:nazar:

canim Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah hayirli saglikli bekledigine deger umarim Allah yardimcin olsun canim

:teytey:Beren canım çok sevindimm seninn adına.Tebriklerrr.RABBİM sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşllahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok teşekkür ederim arkadaşlar bugün daha iyiyim daha rahatım en azndan ne kahve ne siyah ne de kırmızı bi akıntım yok çok şükür.. inşallahhh bi daha da gelmez..

balsurattttttt canımm çok saol allah sana ve bütün isteyenlere nasip etsin arkadaşım inşallahhhhhhh

teprik edrıma.s.darısı benım ve benım gıbı ısteyenlerın basına insalla:Saruboceq:h.

Kızlarr selamlar.. hatırlarsınız belki 3.aşılamanın 15.günü kan değeri 9 çıkmıştı. dr sağlıksız gebelik olabilecği için progestanı kesmemi istedi adetle atayım diye. eğer 2günde adet olmassan gel dedi çünkü geriden gelen yumurtalardan biride döllenmiş olabilir dedi. zaten kan testinden sonra tuhaflıklar başladı bende. kahverengi akıntılar geliyodu ağzımın tadı değişmişti böle çikin bi tad açım ama tad alamıyorum aşırı su içiyorum ağzım kuruyo sürekli hatta koku oluyodu falan. tabi en dikkat çekici yanı bi türlü adet olamamaktı. dün gittim tekrar kan testi yapıldı ve 45 çıktı yani hamileymişim. dr. crino jele başlattı tekrar. bide proluton iğne vuruldum. fakat dün akşam sulu pembe akıntı oldu daha sonrada sulu sümük gibi kanlı. geçti şimdilik ama çok korkuyorum. inşallah bişi olmaz inşallahh.. 2 seneyi geçti. 3tane aşılama yapıldı.onun öncesinde takipler ilaçlar v.s v.s yorulmuştum artık. ama çok şükür allah dualarımı kabul etti inşallah tamamına da erdirir..

tebrikler berencim, inşallah meleğinle kalırsın ömür boyu :))sağlıcakla kalın.

canım benım rabbım kucagına alamyı nasıp etsın ınsallah bılırım beklemeyı umutsuzlugu rabbım yardımcın olsun dualarımız senınle ve beebısınle.....

aşkımmm kusura bakama hafta sonu yazlık falan haberini aldığımda yazlıkdaydım ilgilenemedim. inan kendim kadar sevindim içini ferah tutuyosun ve önüne bakıyosun bak herşey yoluna giriyo tüm dileklerin oluyo...... ne kadar rahat olursan o kadar sorunsuz geçiyor ben bizzat denedim:) zaten bebişlerde öle tam umudu kesmişken gelmedimi:))))

Tebrıkler...allah saĞlıcakla kucaĞına almayıda nasıp etsın sana ınŞ. ıyı dÜŞÜn ıı Şeyler olsun cnm..

inşallah bi sorun çıkmadan hamileliğin yerleşir :lepi:
üzme kendini yat dinlena.s.

canım hiç üzülme mevlam bir kabına koymuştur herşeyi,iğne ilaç da içme meğer hamilesin kendine dikkkat et rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin..

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. dün akşam kanamam şiddetlendi düştü dedim yani o derece.
sabah dr.a gittim kan testi yapıldı ve değer 79 çıktı. yani bebek duruyo dedi dr.um. ama hala düşük tehlikesi var dedi. proluton iğne crino jel yapıldı hemen.ama hala kanama devam ediyo. ne yapcağımı şaşırdım. üzülsemmi sevinsemmi bilemedim
kan değerlerim şöleydi.. yardımcı olurmusunuz bana. geriden gelen yumurtlama ve geç döllenme olduğu için tahminen adetime 10 gün varken hamile kalmışım.
hesaplarımıza göre,
kan değeri 9 muhtemel döllenmenin 10.günü
kan değeri 45 13.günü -
kan değeri 79 15.günü
ve hala ara ara kanama geliyo delircem

Selam kızlar.. dün akşam yine kanama geçirdim ve bugün kan testi yapıldı 46 çıktı 79dan 46ya düşmüş
yani kaybediyorum..çok üzüldüm 1 hafta sonra tekrar dr.a gidicem muayene ve kan testi yapılcak. değerin düşmesi gerekiyo dedi dr.um.. yoksa kürtaj olacakmışım parça kalmamalıymış rahimde.

canım ya üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır öyle bak.Şuan senin sağlığın daha önemli inşallah kürtaja gerek kalmaz.

X