şükürler olsun bende hamileyim

hcgl_emilya

NAZLI KIZIM
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
425
0
kızlar adetim 2-3 gün gecince test yaptırdım 118,9 cıktı sonucum hamileyim inş. ahh ne güzel bir duyguymuş bu akşamdan beri sevincten nasıl durdugumu bilmiyorum gece uyuyamadım bile Allah bebek isteyen herkese versin

allah tamamına erdirsin arkadaşım ve sağlıcakla kucağına alırsın inşallah :))

yaaa kızlar birileri yazsın bana liütfen en son adet tarihim 27 ocak dün kan testi yaptırdım 118,9 cıktı deger iyimi sizce

kızlar adetim 2-3 gün gecince test yaptırdım 118,9 cıktı sonucum hamileyim inş. ahh ne güzel bir duyguymuş bu akşamdan beri sevincten nasıl durdugumu bilmiyorum gece uyuyamadım bile Allah bebek isteyen herkese versin

tebrik ederim canım hayırlı olsun Allah isteyen herkeze nasip etisin inşallah :lepi:

bebek04pic1yr6.jpg

yaaa kızlar birileri yazsın bana liütfen en son adet tarihim 27 ocak dün kan testi yaptırdım 118,9 cıktı deger iyimi sizce

CANIM DR SORSAN IYI OLUR BENIMDE ADETIM 5 GUN GECIKTI DEGERIM 66.2 CIKTI SONRAKI GUN YAPTIRDIGIMDA 98.2 CIKTI DR DEGERİN DÜŞÜK DEDİ AMA BENIM DEGERE BAKILCAK OLURSA COK IYI SENIN DEGERIN AMA DIKKAT ET KENDINE BEN HEP YATIYORUM YORMUYORUM KENDIMI,ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN SAGLIKLI BI ŞEKILDE KUCAGINA ALIRSIN İNŞ:Saruboceq:

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

X