şükürler olsun allahıma

duygu_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
249
0
38
arkadaslar hepınızden allah razı olsun bu aksam bebıslerımı gordum aradakı fark kapanmıs 12mm olmuslar doktorum canavar gıobıler dedı kalpatıslarınıda duydum artık canlanmıs meleklerım rabbım hepınıze yasatsın bu duyguyu dualarda bulusalım

hadi gözün aydın canım şuan senin yerinde olmak için neler vermezdim ah bilsen
allahım en kısa zamanda bizede nasip eder inşallah

duygucummmm çooook sevindimm ohh beeeeeee :)) bende rahat uyuyabilirim artık tatlım :))

Gözünaydın Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
Tüm isteyenlere tattırsın bu duyguyu :Saruboceq:

rabbım bu yolda e mek veren tum arkdslarımın yuzunu guldursun dualarım sızlerle kardeslerım ınsallah hepımız tadarız bu duyguyu

hadi gözün aydın canım şuan senin yerinde olmak için neler vermezdim ah bilsen
allahım en kısa zamanda bizede nasip eder inşallah

insallah canım rabbım yuzunuzu guldursun herkese saglıklı evlatlar nasıp etsın dualarınızı esırgemeyın

ayy canım yaaa valla çok sevindim senin adına :))

artık izmire gitmene de gerek kalmadı dimiii :)))

ayy canım yaaa valla çok sevindim senin adına :))

artık izmire gitmene de gerek kalmadı dimiii :)))

bakalım erdal bey gel demıstı yarın ararım heyecandan sımdı arayasım var oda merak edıyordu gelmem artık canım burdakı doktorumla telefonlasıyorlar zaten umarım sende onları gorur ve o pıt pıt sesi duyarsın cok guzeldi ya:CüvCüv:

inşallah canım ya bende sabırsızlıkla onları görücem günü merak ediommm.

duygucum sendede karın şişliği varmıydı yada hala fazla bi şişlik varmıı,,benim karnım 4 aylık gibide...??

inşallah canım ya bende sabırsızlıkla onları görücem günü merak ediommm.

duygucum sendede karın şişliği varmıydı yada hala fazla bi şişlik varmıı,,benim karnım 4 aylık gibide...??

evet canım gaz sorunumda oldu o sıslık mahvetmıstı benı benımde karnım cok cıktı bılıyormusun senınde ıkız sanırım canım ıkız hamılelıkler tek gebelıge gore daha fazla belırgınlesıo

hadi bakalım hayırlıssıııı kaç tane bunlar yaaaaaaaa merak etmeye başladım iiceeee hihoyyyt

gözün aydın canım ya cok sevindim allahım sagsalim hayırlısından kucagına da almayı nasip etsin

gülüm benim bu yaşadığım mutluluğu Rabbim daim eylesin meleklerini kucağına almayı nasip etsin Mevlam
inşallah Rabbim bu güzel duyguyu ülküme, duyguma, sersoyuma, smhsmhma,balkafama, kurnaza aklıma gelen şimdilik bunlar onların nezdinde bebek isteyen bütün güzel yürekli kardeşlerime de yaşatsın inşallah tez vakitte:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X