Suç duyurusunda bulunmak ve uzaklaştırma kararı çıkarmak istiyorum.

astala85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
201
105
Kızlar eşimle boşanma aşamasındayız.
Geçmiş konularımı bilenler bilir bilmeyenler için vaktiniz varsa okumanızı rica edeceğim.
2.5 yaşında bir kızım var onu benden almakla tehtit ediyor.
Aynı zamanda kanser hastasyım tedavi görüyorum.
Bu yaratık geceleri bana Whatsapp kaybolan mesaj olarak aileme ve kardeşime beddua mesajları gönderiyor.
En son dün gecede nasıl yaptı bilmiyorum ben Whtasabımı farklı bir program aracalığı ile erişmiş ve 2022 yılında aile grubumuzdan konuşmalarımızı ailemin onun hakkında söylediklerini falan kayda almış şimdi beni rezil etmekle tehtit ediyor.
HAla saçma sapan kızımın babası olduğu için vicdan yapıyorum ama bir yandan da suç duyurusunda bulunmak ve uzaklalştırma almak istiyorum.
Beni iş yerime rezil etmekten falan bahsetmiş mesajlarda
Ne yapayım kızlar hiç uğraşmayayım mı yoksa şikayet mi edeyim?

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2024-08-05 084925.png
    193,9 KB · Görüntüleme: 393
Son düzenleme:
Sohbeti yedeklemişsinizdir, mail adresinizden indirmiştir geçmiş konuşmaları. Bir şey yapamaz o veri ile
Çocuk size verilir yaşı küçük
Uzaklaştırma alın sessiz kaldıkça daha çok tepenize çıkacak uğraşacak belli. Sizden izinsiz verilerinizi çaldı ise siz de onla uğraşın yasal yolla. Kades indirin acil durum için. Darp taciz mesajla taciz sözlü hakaret direk hepsinde şikayetçi olun

Resim yükledim sohpet yedekleme gibi birşey değil bakar mısınız

Kanser surecinde size yapilan eziyetleri mobingleri bunlari mahkemede sunun. Tedavi surecini mlral bozukluguyla kotu etkiledigini avukata anlatin. Cocuk kucuk size verirler. Ona soyleyin santaj ve tehditten ceza alacagini. Ayni zamanda ozel verilere ulastigi icin kendisinin suclu cikacagini. Ama kesinlikle yazi olarak veya telefonda fazla iletisim kurmayin sizi kotu bir raddeye getirerek kullanabilir

Bebeğinizi sizden alamaz. Sizin verilerinize sizden habersiz ulaşmadı da suç, kanıt dahi sayılmaz. Ayrıcaa zaten söylenilenlerde de birşey yok. Korkutmasına izin vermeyin

Allah acil şifalar versin

ne kadar çapsız bir herifmiş o adi!

uzaklaştırma alın yaptığı suç unutmayın
suç duyurusunda bulunun
avukatınız var mı?

Çok geçmiş olsun Allah sizi evladınıza bağışlasın

Yaptığı kesinlikle suç, Haberleşmenin kayda alınması suretiyle gizliliğinin ihlal edilmesi ve ifşa etme maksadıyla haberleşmenin gizliliğinin ihlal edilmesi olarak 2 ayrı suçu işliyor.
TCK 132. Maddenin ilgili fıkralarını ihlal ve tehditten savcılığa suç duyurusunda bulunun, tehdit olduğu için uzaklaştırma kararı da çıkarılmasını isteyin, avukatınız var mı? Yoksa hemen bir avukat bulun onunla beraber hareket edin.

Kanser hastasısınız ve size mobing uyguluyor yaptığı da suç yazmış zaten herkes. çok geçmiş olsun her yerden engelleyin sizin moral olarak iyi olmanız gerekiyor.moralinizi bozmasına izin vermeyin

Yaptığı suç arkadaşlar yazmışlar şikayet edin ama en önemlisi telefona komple format atın en az iki kere yedekleme gibi durmuyor program kurmuştur yada link filan attıysa bilmeden tiklamis olabilirsiniz o yüzden format atın sadece geçmiş değil şu anki yazışma vs onlarıda takip eder.

Abla çok büyük bir şey yapmadıkça cocuk sende kalır rahat ol, delil topla hakaret vs o etmedikçe etme, suç oluşturacak bir şey diyeceksen asla mesajla wp ile yazma

Hayret ya,insanın özel yazışmalarına kadar buluyorlar..bunlar nasıl programlarmış böyle..ne bileyim insan ailesiyle ,arkadaşıyla dertlesiyor bazen ..bunlara ulaşmak çok ahlaksızca bence..herkesin bi özeli olur illahaki..inşallah bu adamdan tez vakit kurtulursunuz..zaten ağır bi hastalıkla mücadele ediyorsunuz,size destek olacağına nelerle uğraşıyor,demek iyi bir koca olamamışım da benim için ondan bunları yazmışlar diye düşünmüyor da sinsilik peşinde .ne terbiyesiz adammış bu böyle

Yaptığı zaten suç ayrıca hiçbir hakim annenin yüz kızartıcı bir suçu veya psikolojik rahatsızlığı yoksa böyle bir deliye çocuk vermez. Yazık hastalıkta sağlıkta diyip evleniyorsun hayatı zehir ediyor Allah bildiği gibi yapsın onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…