subat bebeklerin gelisimi

mondschein2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
957
7
sevgili anneler
gelin hep birlikte subatta dogan bebeklerimizin,kilo ve boylarini yazalim,:1hug:
benim kiz subat 8de dogdu
48cm
3590 kilo
suanda 22aylik yakinda 23 aylik olacak
sunada 88cm
kilosuda 12

ya sizin subatta dogan bebekleriniz kac kiloda ve boyda??????????

benim oğlum henüz doğmadı.ama muhtemel doğumu şubatta:)) 33.haftamızda kilomuz 2300grdı:))

benim minik fıstığımda şubatta doğacak .... pazartesi günü dokrtora gidiyorum.. bakalım ağırlığı ne kadar gelecek çok merak ediyorum..hayırlısı....

arkadaslar nerdesiniz,ben subatta dogmus bebeklerdende bahsettim hic kimse yazmamais,yokmu subatta dogum yapmis,dogum yapacaklarda olur ama o baslik atilmis sanirsam,bekliyorum anneler,,,

bu konuda sanirsam subat anneleri beni anlamadi,ben subatta anne olmus annelere seslendim kimse yazmadi hic kimse subatta dogurmadimi,gelin iste subatta dogan cocuklarimizin kilo ve boyuna hep birlikte bakalimmmmmmmmmmmmmmm

:1hug:
slm canim,sonunda beni anlayan bir anne cikti,bu basligi attim butun subatta dogurmus anneler icin ama genellikle hamisler yaziyor oburtaraftaki aylara bakyiorum hepsi dogmus cocuklarin kilo ve boyunu yazmis burda bni anlayan olmadi,tabiki doganlarda yazacak ama o baslik atilmis burdada yazabilirler ama dogmus subat bebekleri yazilsa daha iyi,benim kiz 8.2.2006 dogdu bugun daha doktrdaydik kilo 12ve 500 gr,boyuda 89,sevgilerle canimm ,oglunun dogunm gununu simdiden kutlarim daha nice guzel gunler dilegiyle,,sevgilerrrrr:1hug:a.s.

benim minik oğluşumda 4 şubat 2009 da doğdu şuan iki aylık boyu 60 cm kilosu 6.630 sağlıcakla büyüsünler RABBıM HERKESıN EVLADINI KORUSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…