Şubat Annişleri Kandil Duaları

kelebek41

Kalbinurum
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
799
9
Hadi kızlar duamızı edelim
ben rabbimden kızıma eşime kendime en başta sağlık sonra mutluluk ve iyi kazançlar diliyorum.Allahım isteyen herkese bebek nasip etsin.
kmseyi darda bırakmasın.Hepinizin bebişleri mutlu mesut buyusunlerzemuszemus

yüce rabbim bu mubarek günün hatrına tüm günahlarımızı affetsin cocuklarımızı anamızı babamızı ve tum ınananları kotuluklerden korusun
herkesın kandılı mubarek olsunn

herşeyden önce rabbimden sağlık istiyorum kuzum için ve bütün kuzular için allah hastalara acil şifalar versin hepimiz için hayırlısını nasib etsin

allah günahlarımızı affetsin..rahmetini esirgemesin bizlerden..tüm bebişlere sağlıklı-mutlu-uzun ömürler versin...tüm anne / babalara hayırlı evlatlar-huzurlu bir aile ortamı nasip etsin...tüm hastalara babama da acil şifalar versin..dertlilere deva borçlulara eda ihsan eylesin...el açmış çocuk dileyen tüm anne adaylarının kucaklarını bebişlerle doldursun..savaştaki tüm insanlara yardım etsin-mucizelerini göstersin...bu dünyada sağlık-sıhhat içinde bir yaşam bu dünyadan göçerkende bir nefeste can verebilmeyi nasip etsin..ölmüşlerimizin kabirleri kuranın nuruyla dolsun...tüm ölmüşlerimizi bizleri de peygamberimiz şefaatine nail eylesin...aminnnn

allah günahlarımızı affetsin..rahmetini esirgemesin bizlerden..tüm bebişlere sağlıklı-mutlu-uzun ömürler versin...tüm anne / babalara hayırlı evlatlar-huzurlu bir aile ortamı nasip etsin...tüm hastalara babama da acil şifalar versin..dertlilere deva borçlulara eda ihsan eylesin...el açmış çocuk dileyen tüm anne adaylarının kucaklarını bebişlerle doldursun..savaştaki tüm insanlara yardım etsin-mucizelerini göstersin...bu dünyada sağlık-sıhhat içinde bir yaşam bu dünyadan göçerkende bir nefeste can verebilmeyi nasip etsin..ölmüşlerimizin kabirleri kuranın nuruyla dolsun...tüm ölmüşlerimizi bizleri de peygamberimiz şefaatine nail eylesin...aminnnn

amin...............

allahım tüm günahlarımızı affetsin... önce meleğimi, sonra beni ve eşimi.. tüm sevdiklerimizi.. tüm insanları korusun kollasın... sağlık, sıhhat, mutluluk, huzur, başarı, kazanç dağıtırken, bizleri de gözetsin...
tüm ihtiyacı olanların, bizlerin de .. ihtiyaçlarımızı görsün.. ellerimizi görsün.. dualarımızı kabul etsin...

darda bırakmasın, zorda koymasın, eli üstümüzde olsun inşallah...

allahım tüm isteyenlere annelik duygusunu nasip etsin... gözlerden akan yaşları değerlendirsin... hasreti dindirsin..

herkesler aileleri ile sağlıkla mutlulukla yaşasın..
amiiinnnn

allahım tüm günahlarımızı affetsin... önce meleğimi, sonra beni ve eşimi.. tüm sevdiklerimizi.. tüm insanları korusun kollasın... sağlık, sıhhat, mutluluk, huzur, başarı, kazanç dağıtırken, bizleri de gözetsin...
tüm ihtiyacı olanların, bizlerin de .. ihtiyaçlarımızı görsün.. ellerimizi görsün.. dualarımızı kabul etsin...

darda bırakmasın, zorda koymasın, eli üstümüzde olsun inşallah...

allahım tüm isteyenlere annelik duygusunu nasip etsin... gözlerden akan yaşları değerlendirsin... hasreti dindirsin..

herkesler aileleri ile sağlıkla mutlulukla yaşasın..
amiiinnnn

aminnnnnnnnnnn:Saruboceq:

Allah'ım herkes hakkında hayırlısını versin, yüce rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın.açılan ellerimizi boş çevirmesin.evimizden huzur eksik olmasın.imanlı olarak ölmeyi nasip etsin.tüm kullarının kalbine göre versin ,evlatlarımızın ve bizlerin hayırlı kul ve hayırlı insan olmasını nasip etsin,peygamberimizin şefeatine erdirsin inşallah.amin.

aminnn canım...ağzına saglık...dualarımız kabul olsun..

amin canım...hepimizin kandili mübarek olsun....
yarabbim sen hastalarımıza -hastalıklarımıza şifa ,dertlerimize deva,yavrularımıza saglık uzun ömürler,evimize yuvamıza mutluluk ,huzur ver....sen bizleri ailemizi evlatlarımızı iyi yoldan ayırma allahım....sen kazalardan,belalardan,doğal afetlerden,depremlerden sen bizleri ailemizi herkesi koru yarabbim...sen kaza,bela,dert,tasa,üzüntü,sıkıntı,mutsuzluk.huzur suzluk verme yarabbim.sen büyüksün allahım bu mübarek gecede sen dualarımızı kabul eyle yarabbim. ...amin

X