subat annelerınden epıdural sezeryan olacak varmı ???

zeynepela07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
270
441
44
merhaba arkadaslar benım tatlı kızım ters oldugu ıcın sezeryan olmak zorundayım normal anestezıden korktugum ıcın epıdural olmayı dusunuyorum epıdural anestezıyle dogum yapan yada yapmayı dusunen arkadaslar varmı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Günaydın,

Ben de epidural sezaryen yaptıracağım.Başlarda hep normal düşünüyordum ama bunu düşünmemin çok geçerli bir sebebi var.
Yumurtalıklarımda iki tane kist var.Normal doğumolursa bunların gitme şansı yok.Sonradan laparoskopi ile alınması gerekiyor.Ama sezaryende doğum sırasında doktor kistleri alabilecek.
Ama şu da bir gerçek ki doğum zamanı yaklaştıkça zaten normalin üstesinden gelemeyeceğimi anladım.Hayırlısı böyleymiş , en sağlıklısının normal olduğunun da farkındayım bu arada.
Umarım hepimiz sağlıklı,kolay ve güzel anılarla yaparız doğumumuzu.

Ben de kısmet olursa öyle istiyorum.ama arkadaş hem epidural, hem de spinal yaptır hiç ağrı olmuyor dedi.henüz doktorla konuşmadım,Allah hayırlısını nasip etsin herkese.

Benimde 7 şubat cumartesi günü epidural sezaryanla bebeğimi dünyaya getirmeyi düşünüyorum Allah izin verirse
Doktorumla konuştuk ve bana epidurali tavsiye etti ilk doğumumda genelanestezi olmuştum ve bebeğimi göremedim doğduğu anı yaşayamadım şimdi o anı yaşamak istiyorum doktorunda söylediği o anı yaşamak güzel bilinçli olman kendinde olman bizim içinde daha iyi dedi

bende bebeğim ters ve aşağıda oldugu için gününü beklemeden 2 şubatta sezeryan olacam.epidural istiyorum ama eşimi razı edemiyorum ilk başta sıcak bakıyordu ama son zamanlarda korkuyor epiduralden.ama bende prensesimin dogdugu anı görmeyi çok istiyorum :çok üzgünüm:

ilk dogumum için epidural oldum ama sezaryen degil ve gerçekten hiç bir agrin olmuyor, bu dogumumdada istiyecem, epiduralsiz dogum düsünemiyorum gerçekten.:CüvCüv:

X