Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ilk defa gecikiyorum bende 4 gün geçince idrar testi yaptın negatifti bende umutlanamadım yaa HAYIRLI sonuçla gelll
Daha kan veremedim deliler gibi sıra var.Sonuç da hemen çıkmaz gibi öyle.Sabırla doluyum neyse ki.Normalde 7-8 gün önce erken testler yapardım 6 gün geciktim bak hala soru işaretliyim ama sıkıntı yok eziyet etmiyorum kendime Umutlanmıyorum da.Böylesi daha rahat

Aynen yaa ben yaptımda noldu öyle üzüldüm ki sorma gitsin. Bekle kuzum beklere sabrın sonu selamettir inşallah duam seninle

M

Maalesef geldi canım, çok erken adet oldum, bi ayda iki kez ara kanama mı neyse bilmiyorum.
Üzme kendini bende çok yaşadım kahverengi açık pembe akıntı neyse ki çok şükür artık olmuyorum öyle sanırım benim biraz stresten kaynaklandı elbet bir gün olacak bebişimiz bende 2. Aşılamamı oldum sonucu ayın 28 de alcam bakalım nasip

Ben de aynı durumu yaşıyorum sizin nasıl düzeldi acaba

Ben de aynı durumu yaşıyorum sizin nasıl düzeldi acaba
İnan bende hiç bilmiyorum ama özele gitmiştim bi ara adet düzensizliğine yaşadım adet oldum 3. Gün gittim hormonlara bakıldı gayet iyi progestan kullandım bi süre çocuk düşünüyorum bi de ben sanırım stresten mi oldu bilmiyorum stresim azaldı o da zamanla kendiliğinden geçti kafanı rahat bırak bak stres yüzünden ben 40,50 gün kadar gecikme yaşamıştım

Sen ne zaman test yaptın en son
2 gün önce yaptım erken gebelikti ama hiç bisey çıkmadi bide adet gecikmesi dışında bi belirtin var mı benim kalcalarim ağrıyo biraz arada bi kasıklarına iğne gibi batıyı geciyo geçe çok başım döndü yataktayken hemde ama adet belirtim yok

Benim de adetten önce karnım şişerdi deli gibi.İlk gün inerdi.Bu ay sadece göğüslerim şişti ağrımadı bile ara ara gelen sızı dışında.Karnım şişmedi hiç ağrımıyo.Regl olucam zannediyorum tuvalete gidiyorum akıntım olduğunu görüyorum öyle öyle bu güne kadar geldim bakalım yazılan hiçbi belirti yok bende.Sık idrara çıkma koku hassasiyeti bilmemne.Sadece reglim gecikti o kadar.

Işte garip olan bu biseyler oluyo sanki ama biseyler ters gidiyo sonrasında geçen ayda aynisi oldu testlerim boyle çıktı kan verene kadar baya zaman geçmişti ve o zamanda 1.33 cikmisti
Bunu bir doktor takip etmeli sanırım yani bence doktoruna yumurtlama takibi işte ama kendin de test ile takip et çünkü test daha önemli kendi sıvın sonuçta bunu bana Dr dedi Tr de. Sonrasında zaten düzenli takipli olunca tüm bu olasılıkları daha kolay cevaplıyorlar bakalım benim ne durumum çıkacak hafif bir şey çıkıyor sonra olmuyor tüplere bu durumun zararı varmı diye merak ediyorum bende enfeksiyonlar olarak olur ya kimyasal yaşıyoruz bir kaç bilmiyoruz bunuda heralde hsg ile biliyorlar Tr gelenine kadar ben bebek olmazsa hsg isteyeceğim kendim elimese sperm test isteyeceğim

Al benden de o kadar. Ablam dedi ki en az 1 hafta geçsin öyle kan ver diye olmadı yarın veririm bende bakalm artk yaa inşallah hamileyizdir yoksa sıkıntı var demek

Al benden de o kadar. Ablam dedi ki en az 1 hafta geçsin öyle kan ver diye olmadı yarın veririm bende bakalm artk yaa inşallah hamileyizdir yoksa sıkıntı var demek
Aynen öyle.Bakalım ne çıkıcak sonuç merak ediyorum.İşin kötü tarafı annem için gitmiştik o da tüm bu konuşmalara şahit oldu şimdi bi umutlandı kıyamam.Bekliyo öyle güzel bi haber almak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…