Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alttan muayne bebeği öldürmez o ne saçma bisey inanma sen öyle şeylere canım bende ilk gençliğimde ilk haftalar hep alttan bakildirm kızım şimdi 4.buçuk yaşında stres yapma kendine

Alttan muayne bebeği öldürmez o ne saçma bisey inanma sen öyle şeylere canım bende ilk gençliğimde ilk haftalar hep alttan bakildirm kızım şimdi 4.buçuk yaşında stres yapma kendine
Etraftan söylediler öyle suçlanmıştım bende hatta kürtajdan sonra bende doktoruma söyledim alakası yok bebek nerede ben taa nereden bakıyorum dedi

Işte garip olan bu biseyler oluyo sanki ama biseyler ters gidiyo sonrasında geçen ayda aynisi oldu testlerim boyle çıktı kan verene kadar baya zaman geçmişti ve o zamanda 1.33 cikmisti

Ama haber ver mutlaka senin son ilişki ne zamandı yavrum
Takvimim şöyle.Aramız baya bozuk bu arada günlerdir görüşmüyoruz hatta.Sadece her gün Regl olup olmadığımı soruyo tek iletişimimiz bu hemen hemen

Eklentiler

• 6C602441-FAC1-4167-A746-5EA7EC03C21B.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 44
Takvimim şöyle.Aramız baya bozuk bu arada günlerdir görüşmüyoruz hatta.Sadece her gün Regl olup olmadığımı soruyo tek iletişimimiz bu hemen hemen
Ikimizinde son ilişki 15 inde olmuş yaa inşallah aranız düzelir onun bu durumu merak etmesi bile güzel bisey sende güzel haberi verirsin inşallah canım benim

Hayirlisi olsun insallah

Bazen iki defa yumurtlama olabiliyor. Sonraki bir ilişkide başka bir yumurta döllenmiş olabilir ve daha yeni de olabilir değer artarsa öyle olmuştur muhtemelen o yüzden takip etmekte fayda var.
Biz yumurtlamayı değerlendirdikten sonra ilişki yaşamadık zarar görmesin olduysa diye yani o ihtimalde yok canım

Canim yanlis hatirlamiyorsam benimde ilk gebelikte sanirim 2 kontrolde alttan baktilar daha sonrasinda karindan bakmaya basladilar. Zaten alttan da baksalar o alet sadece vajina icine koyuluyor rahim icine daha ileri gitmiyor. Birde 2-3 kez smear testi yaptilar hamilelik boyunca ilk randevu dahil bilirsin bi aletle acip test aliyorlar cubukla. Sen bi kan ver bakalim degerin kac cikacak. Trde ustten bakip keseyi gördü bende doktor bat gunu deger 443 tu ondan 1-2 gün sonra iste ultrasonda baktirmistim gorundu. Icini ferah tut sen, kaybin icin uzgunum endiseni anliyorum sunuda bil cogu zaman dusuk bebegin saglikli olmamasindan kaynaklaniyor oyle olunca da vucut disari atiyor dogamiz böyle

Aynen canım haftaya keseyi görebilir miyim sence

Aynen canım haftaya keseyi görebilir miyim sence
Tatlim tam kac degerde gorunuyor kese onu bilmiyorum az once arkadasa da yazdim bat gunu kan degerim 443 dü ondan 1-2 gün sonra keseyi gördük ama o 2 günde degerkacti onu bilmiyorum baktirmadim hic

Bende yerlesme kanamasi 12 sinin gecesinde 1 kere oldu testi 19 unda yapinca cikti. Eger yerlesme ise en az 5-6 gün sonra idrarda hcg yukseliyormus yani cikmamasi normal
Cumartesi pazar pazartesi salı 4 gün yerleşme olmaz sanırım çünkü hiç öyle bi şey okumadım bde yumurtlamadan sonra 14 gün oldu şimdiye çoktan yerleşmesi gerekirdi gibi Kist mi oldu acaba diye düşündüm çünkü info şase diye bi takviye kullanmaya başlamıştım bu ay

Evet canım doktorumda öyle söyledi kromozom sıkıntısından genelde vucut atıyor dedi inşallah cuma göreceğiz o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…