Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın cnm bugün yeşili mi yapacaksın 2 gün olsun diye yarın mı denersin
Günaydin tatlim yesil olanida mavi kapakliyida bu gün yaptim. Yesil olanda gunden gune koyulasiyor ama daha cok koyu cikmadi erken gebelik testi olmasina ragmen. Diger kapali testler daha koyu cikiyor

Bezi testinde max belirginlik çizgisi çok pembe olmaya biliyormuş yani bnlar kendi max renginde olabilir cnm
Olabilir kuzum birde daha benim bat 25 inde ondan bu kadar cikmasida normal aslinda ama bu gün itibariyle satin ilk gununden sayarsam 28 gunluk 4 haftalik oldu

Kızlar aranızda agzında acı tat, agız kuruluğu yasayan var mı? Bu bir gebelik belirtisi olabilir mi acaba yaşayanlar çokmuş acaba test yaptırsam mı

Gerçekten çıldırcam ya cumartesi kahve leke sonraki her gün bir damla pembe leke devam ediyor. Dün test yaptım negatif. Bugün henüz pembe leke de yok göğüslerde aşırı hassasiyet ve vücudumda şişlik devam ediyor. O kadar şiştim ki tartıda 2 kg fark ediyor patlatacak gibiyim. Sat 10 Ocak yumurtlama 10 Ocak. Bi şey olsaydı dün yaptığım testte çıkardı diye kan vermedim çünkü epey geçti iki ay olacak neredeyse

Malesef 3.21 çıkmış kızlar negatif yani

Eklentiler

• Screenshot_20220223-103122.png
    176,8 KB · Görüntüleme: 58
Geç döllenme falan olması imkansız 8i catlamaydi ovulasyonla takip ettim bu ne demek oluyo acaba ya biraz da olsa yükselmiş bi hastalık mi acaba

Malesef 3.21 çıkmış kızlar negatif yani
Allah allah cidden cok garip canim ya tamam deger bu diyelim ama evde yaotigin testlerin negatif cikmasi gerekir bu durumda. Iki farkli test yaptin ikiside pozitif. Hadi biri yanlis 2 si yanlis sanirim 3 test pozitif cikmisti dimi? Hepside yanlis olamaz ya

Demek baya hassas bu testler yani bi gariplik var biraz da olsa yükselmiş bu bi sorun mu acaba yani gebelik dışında hormon yükselir mi

Senin bat ne zaman? Bi bekle bakalim saskinim garip bir durum. 1 kusurden hamile olan arkadasta vardi gecen yazmisti burda bekleyelim
Ama onun belki geç döllenme oldu yani ben ovulasyonla takip ettim yumurtlama belli çatlama belli işin garibi az da olsa yukseliyo belirtiler de yasiyorum sorun ne acaba

Günaydin tatlim yesil olanida mavi kapakliyida bu gün yaptim. Yesil olanda gunden gune koyulasiyor ama daha cok koyu cikmadi erken gebelik testi olmasina ragmen. Diger kapali testler daha koyu cikiyor
Bence onlar o kadar oluyor senin baya yüksek çıkacak betan gör bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…