Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebisini bir gör rahat edersin canim 1 ayda gecmez ki :) önce zaman gecmiyor sonrada insan diyor ne cabuk gecti. Yarin artik sabahtan bir test daha yapayim sonra doktoru arayayim
Aynen 1 ay geçmez bize testini buraya at
Allah korusun İnshaAllah sağlıklıdır.. telaş etme sen.. nezaman kan vericeksin tekra?
bugün verecektim ama acele etmeme kararı aldım her şey Allahtan doktorumu dinleyip dua edeceğim

Kızlar güzel haberleri alanları tebrik ediyorum Allah hepimiizn yüzünü güldürür inşallah. Benim Bat ıma daha var o yüzden hala beklemedeyim. Haftasonu dayanamayıp test yapacağım sanırım. Hamile olanlar sizde ağızda kuruluk metalimsi bir tat var mı?

Birde kizlar ben adet olmadim gecen ay ama yumurtalama gosterdi uygulama degerlendirdik ayni zamanda adet söktürücü ictim sizce gebelik adet olmadim ya gecen ay degerlendirdik diye yinede tutma ihtimali varmi
Eşimin yeğeni pko evlendi adet olmadı ikinci ay hamile kaldı olabiliyor sanırım.

Benimde akintim cok ama adet ağrısı gibi ağrım yok fena halde bi haftadır midem yaniyo kasıklara gelincede çok hafif bi sizi var ama sabit deil gelip geciyo nasip yaa çok heyecanliyizzzz
Benim de benzer şeyler var. Mide yanmam pek yok ama. Akıntım oldu baya senin bat ne zaman

Eklentiler

• 88CE2BB3-EC88-405B-AF4D-5B7712D8A636.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 59
  • 8D109E10-99B8-4641-9DE7-E0030537CB98.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 56
Aynen 1 ay geçmez bize testini buraya at

bugün verecektim ama acele etmeme kararı aldım her şey Allahtan doktorumu dinleyip dua edeceğim
Hersey yolunda canim sen icini ferah tut iyi dusun. Doktor haliyle kesin konusmuyor malum artik korkuyorlar, bende o deger ciksa burda da ayni seyi soylerlerdi. Kesin yuzde yuz demiyorlar hicbirseye cinsiyet bakarken bile burdakiler yuzde 50 yuzde 50 diyor garanti vermiyor. Allahtan benim oglan poposunu ultrasona dayayip bacaklarini acmisti

Bunlarda bizim teyzesii

Bu arada dün almanya sayfalarindan arkadasa test arastirirken bir yaziya denk geldim sabah idrarinda hamilelik hormonu cok fazla oldugundan bazen testler acik cikabilirmis yada cikmayabilirmis yaziyordu ilginc.
Bezi testinde max belirginlik çizgisi çok pembe olmaya biliyormuş yani bnlar kendi max renginde olabilir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…