Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Babyplan diye bir test sipariş etmiştim o gelsin yarın sonrada bunlardan veririm nasıl olsa 4 marta çok var bn çatlarım ztn

Hepinize uğur getirir inşallah. Benim kızım var ama konuya bakınca iyi dilekde bulunmadan geçemedim. ALLAH önce sizlere sonra bütün isteyen kadınlara anneliği tattırsın inşallah gönlünüze göre olsun. Bu arada herkesin genel tabloya göre yumurtlama gününüzü değerlendirmek yanıltıcı olabilir testlerle denerseniz daha emin ilerlemiş olursunuz.. Hepinize ikizler üçüzler nasip etsin

Babyplan diye bir test sipariş etmiştim o gelsin yarın sonrada bunlardan veririm nasıl olsa 4 marta çok var bn çatlarım ztn
Yapalim bol bol bende bir doktor buldum yarin aricam insallah alir beni yakindaki yaa burda da böyle uzmanlar bulunmaz hint kumasi cok dolu oluyorlar offf. Bakalim ne zamana cagirir zaten 2 haftaya kadar randevu almam oglumun tatili var annemlere gidicez pasa cok özlemis yatip kalkip anneannemlere gidelim diyor.

Tl olarak çevirdiğinizde çok iyi olmuş olsa da tl ile alınca aşırı pahalıya geliyor. Türkiyede satışı yapılan birçok marka var. Hem de ovulasyon takibi danışmanlığıyla birlikte temsili ben. Neyse satış ve meslekten bahsetmiyim benim mesleğim bu diye yanlış anlaşılmasın ama bunun yerine türk markalarını aynı kalitede bulabilirsiniz..

Amin canım genelde testi kullanan çok bende bi bu ay kullanmadım ama son dk heralde yumurtlama yakaladım bakacağız bakalım nedir bu durumlar diye ateş basıp duruyor bizi az kaldı bakalım

Anlamadım testlerden mi bahsediyorsunuz pahalı diye bu bulduğum uygun fiyatlı bir test markası (almanyada ) geniş bir fiyat seçeneğindeki var daha pahalı olarak daha ucuz olarak bu bence ideal bura için tabiki Tr de daha uyguna alıyordum

Umarım bulursun hemen yer benim şansıma geç yumurtladım ya o arada hafta atladı yoksa iki hafta daha beklemem gerekti onlar 6 haftalık dediğinde ben 3-4 diyeceğim ama önce betamı göreyim düşün çıkacaktır 6 haftaaya göre çünkü yumurta geç oluştu

Sagol canım .. sen nasıl oldun..iyilestinmi .. İnshaAllah bundan sonra rahat gebelik geçirirsin bari

Allah korusun İnshaAllah sağlıklıdır.. telaş etme sen.. nezaman kan vericeksin tekra?

M

Maalesef geldi canım, çok erken adet oldum, bi ayda iki kez ara kanama mı neyse bilmiyorum.
üzülme kuzum önümüzdeki ay yine denersin burda bizler destekçiniz. sen bi doktora gitsene iki kez hasta olmak ne biliyim belki başka bir şey vardır ? ya bide şöyle bir şey var mesela annem en küçük kardeşime hamileliğinde adet olmuştu. Acaba ikinci adetinde böyle bir şey mi ki

Kizlar selam, bata 5 gun var.supheli iliskiden 11 gun gecti.erken hamilelik testi aldim.silik cikti.sizce belirgin cikmasi gerekmez mi erken hamilelik testinde.nirmal testte hic cikmamiati dun. Daha once kimyasal gebelik gecirdim cok korkuyorm
ben normalde paylaşılan testlerde ikinci çizgiyi göremem ve kızlar üzülmesin diye de yorum yapmam ama bunda görünüyor canım. Çok erken bir süre 11 gün hem daha batına 5 gün var. Cumartesi bir daha yap ve bizlerle o güzel haberi paylaş. bu arada avokado yemeyi sakın ihmal etme

canım test yaptın mı?

Benimde yüzüm yaniyo bugün boyle yanaklarimdan ateş çıkacak gibi fotoğrafı var mı testin kafayı yedik iyice çıkmadı artık bu saatten sonra çıkmaz heralde sabah ararım sağlık ocağını
canım aklımız sen de kaldı haberde vermedin? gece de olsa mutlaka çıkmıştır hadi bizlere çok çok güzel haberler ver

İnsallahhhh dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…