Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Benide sicak basiyordu 3-4 gece ama özellikle geceleri daha test yapmadan once, mide eksimesi yasayanlar var canim bende de oluyorda ben onu mide asitine bagliyorum cok baharatli yiyince mide asitim cabuk yukseliyor ondan mi bilemedim. Testi aksammi yaptin? Ay bende heyecanla bekliyorum seni yaa olmasa aksam cikmaz yani dimi insallah gelsin göstersin kendini artik minnos

Kizlar merhaba bayadir girmiyorum yani buraya bakamiyordum hamile olanlar hayırlı olsun sağlıkla kucağıniza alin İnşAllah ben hala adet olmadim spor diyet kilo verme cabasi adet söktürücü bugun bitti agrim sancim var ve ilk kez goguslerim bu kadar hassas yine test yaptim negatif olmadiginj bildim halde heves işte yani kizlar korkmaua basladim ya adet olmassam yani

Birde kizlar ben adet olmadim gecen ay ama yumurtalama gosterdi uygulama degerlendirdik ayni zamanda adet söktürücü ictim sizce gebelik adet olmadim ya gecen ay degerlendirdik diye yinede tutma ihtimali varmi

Benimde yüzüm yaniyo bugün boyle yanaklarimdan ateş çıkacak gibi fotoğrafı var mı testin kafayı yedik iyice çıkmadı artık bu saatten sonra çıkmaz heralde sabah ararım sağlık ocağını

Testin ışığıyla oynadım hani geçen gün sana bahsetmiştim hiç bir şey çıkmadı demiştim normal gebelik testiydi sende bana erken gebelik yap demiştin bugün regli beklediğim için onu yaptım yine hafif bir gölgemsi atıyorum sana şimdi

Eklentiler

• 882398CF-B2CB-4FC2-9B41-9230DB55C5EC.png
    542,2 KB · Görüntüleme: 66
Benimde yüzüm yaniyo bugün boyle yanaklarimdan ateş çıkacak gibi fotoğrafı var mı testin kafayı yedik iyice çıkmadı artık bu saatten sonra çıkmaz heralde sabah ararım sağlık ocağını
Testin var fotosu ama rengini değiştirdim daha öncede yapmıştım hiç bir görüntü yoktu hatta masal perisi dediki erken gebelik yapsaydın demişti bu ozaman bu test bir kaç gün önce bembeyazdı akşam yapınca böyle oldu gölgemsi bişi var eşimle ben aynı yerde gördük

Eklentiler

• AEF4777D-2E6F-4CE0-8A17-53A5348B328A.png
    542,2 KB · Görüntüleme: 64
Kız ben mide yanmamı ekşimesini falan sürekli hamilelik belirtisi diye arıyodum meğer gastrit varmış bende bikaç gün önce hastanelik oldum ölüyorum sandım mide spazmı geçiriyomuşum bi belirti eksildi benden, mide ekşimesi yanması olursa belirti arayamicam artık

bende normalde yok yaa ki acı ekşi salçalı falan yerim asidik yani

Canimm bende gördüm cizgiyi insallah bizi yaniltmasin birde sabah yap bakalim. Bak ben bu gün attim sanada atayim diger kapali testlerde daha koyu cikiyor, bu teststreifen da daha acik cikiyor hatta ilk yaptigimda gölge gibi cikmisti bu gün az daha pembelesti.

Eklentiler

• 89952BA8-2C6D-4BF8-8D95-2BC98CBD1783.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 52
  • F7E805B0-14F2-42B1-B53D-DC47F138B976.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 49
Bende çok hafif gölge gördüm bu normal test mi erken gebelik mi

Mavinin markası nedir bir tane söylemiştin ya o bu tarafta yok amazzondan falanda baktım

Ne güzel ne kadar da sağlıklı biri benim aksime maşallah kuzuma hadi yap şu bebişi de yol gösterrr
Valla kuzum 4 marta kadar bekleyeceğiz regli gelmezse doktordan gün aldık evde yaptığımız testleri söyledik 6 haftalık olsun kan alalım dedi Dr muayene edelim vs dedi heralde hamileyim

Mavinin markası nedir bir tane söylemiştin ya o bu tarafta yok amazzondan falanda baktım
Canimben bunu erken gebelik testi sandim normal olmasina ragmen cikmis ayni marka bu da canim ayni sayfadan ismarladim baya uyguna diye fiyati. Dur dm den birde kaufland dan cikarsa bakayim bi ne testler var, yakininizda varsa esin alsin. Benim aldiklarimda oyle herhangi bir test diyeyim hangisi iyi hangisi kotu onu bilemiyorum onceki pembe olan ilk yaptigimida marketten almistim.

Kaufland çok yakın kız orada test varmıydı ben dm ve Amazon baktım hep sabaha elimde test yok bakalım ama sen bana maviyi aldığın internet adresini yaz bide

Kaufland çok yakın kız orada test varmıydı ben dm ve Amazon baktım hep sabaha elimde test yok bakalım ama sen bana maviyi aldığın internet adresini yaz bide
Canim ilk test dm in erken gebelik
Ikinci ve ucuncu testler kaufland‘in erken gebelik testi ama markette var mi bilmiyorum online sparis verebiliyorsun. Yinede bir marketten bak sen test vardir illaki orda da.
Ikinci fotodaki clearbluedan sonra en iyi tsstlerden biriymis arastirma testlerine baktim oyle yaziyordu.
Ucuncu fotodaki benim yaptigima benziyor birde en cok satilan oymus oyle yaziyor.
schwangerschaftsfrühtest yazar yada schwangerschaftstest frühtest yazar markettekilerde bakarsin ona göre

gclid=EAIaIQobChMI9u7PsKuU9gIVGc93Ch2qJw3WEAQYAiABEgLxjvD_BwE

Link gelirmi bilmiyorum ama ustte adres yaziyor canim bu isvicreden biri satiyor oraya Yollar mi bilmiyorum bak yinede.

Eklentiler

• 279DF3A1-8490-4B9A-BC1A-E0136A75CDF5.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 7953FA4A-63CC-4598-ABDF-7D33B317576D.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 26
  • 68F73650-2C2E-4374-868D-B9F6BF659B24.png
    302,7 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…