Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Planlandığı gibi olmuyo bu bebisler ne zaman isterse o zaman geliyo tabi nasibi ne zamansa o zaman geliyolar suan bana cok uzak geliyo insallah hayirlisiyla bana da nasip olur

Canım henüz okudum mesajını, tabiki atabilirsin, zaten yazışıyoruz burası geride kalmış

Kizlarrr aranızda hsg (rahim filmi) çektiren varsa bir bakabilirmi..?

Doktor kanaman bitince git çektir dedi bugün 10.gunum kanama yok ama sarı leke akıntı karışımı var.. sorum şu tamamen lekesiz mi olmam lazım yoksa bu durumda gidebilirmiyim.. sizce.. yoğun akıntı karışımi ve sarı renk var.. şuan...

Bugünden aramam lazimki yarın gidebileyimm. Bilenler bir akıl verebilirse..

Dilos6342 canım sen de bir bakarmisin kuzum

P pe-si-mist canimm

Kızlar 4 Mart a kadındoğum randevu verdi kan testi için haberiniz olsun bunun dışında bir gelişme yok görünüyor.sınıf arkadaşıma sordum yapmıyorlarmış normalde jinekolok gerekli
İyi Allah'tan seneye vermedi iyi bari napalim kuzum biraz geçince yine bir test yap.. şimdi değil ama birde şey dikkatli ol avocado ye yine

Gidebilirsin canım

Evet maşallah hele mavi testin ben burdayım diye bağırıyor canım ısana katılıyorum bu en son yaptığım testi gün ortası yaptım bir şeyler içtikten sonra yine çıkıyor kesinlikle
Hala inanamiyorum sanirim zaten bebegin tekmelerini hareket ettigini hissettikten sonra insan bask bir boyuta geciyor
ayyy inşallah o günleride birlikte görür konuşuruz hala şaka gibi

Planlandığı gibi olmuyo bu bebisler ne zaman isterse o zaman geliyo tabi nasibi ne zamansa o zaman geliyolar suan bana cok uzak geliyo insallah hayirlisiyla bana da nasip olur
3 kisi ayni günde dogum yaptik mayis annelerinden :) bellimi olur belki sizlede denk gelir. Canim bebisin var ve kucuk birde sabah idrariyla yaomadigin halde de cikiyor icini ferah tut sen

Kizlar selam, bata 5 gun var.supheli iliskiden 11 gun gecti.erken hamilelik testi aldim.silik cikti.sizce belirgin cikmasi gerekmez mi erken hamilelik testinde.nirmal testte hic cikmamiati dun. Daha once kimyasal gebelik gecirdim cok korkuyorm

Eklentiler

• 20220222_180903.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 76
Kizlar selam, bata 5 gun var.supheli iliskiden 11 gun gecti.erken hamilelik testi aldim.silik cikti.sizce belirgin cikmasi gerekmez mi erken hamilelik testinde.nirmal testte hic cikmamiati dun. Daha once kimyasal gebelik gecirdim cok korkuyorm
Belirgin cıkacak diye birşey yok canım 11 gün olmus henuz yeni yerleşiyorsa idrara cabuk gecmez hcg kan ver en iyisi

Canım aşırı silik de değil kimimizin gözle görülür olmayan çizgileri bile hamilelik olarak sonlandı. O yüzden bence hiç moral bozma. Bata yakın gene yap derim

Canım ben elendim.An itibariyle adetim Dua bekliyorum.

Yok. Burada genel kontrol için gittiğimde son adet tarihimi almıştı onu baz alıyor

Hayirli olsunn bariz cizgi var silik degil, fotoyu buyutmeden de gorunuyor. Kirmizi cikmaz ben 25 de olcam hala daha tamamen kirmizi cikmiyo erken gebelikler

İyi Allah'tan seneye vermedi iyi bari napalim kuzum biraz geçince yine bir test yap.. şimdi değil ama birde şey dikkatli ol avocado ye yine
Ben hergün düzenli zaten yerim normaldede severim Antalya cenneti olduğu iin sürekli kahvaltı soframda ama bu arada sen Ovulasyon testimi gördün mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…