Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ben regli günümde kan vermistim 206 cikmisti beta. 4 gun sonra verdim iki gunde iki katina ciksa en fazla 800 olur diyodum 1665 cikmis sizce bu normal mi aşırı yukselmemis mi 8 katına çıkmış ne dusuncegimi bilemedim

sağlıcakla kucağınıza alın inşallah

Aminnn darisi bekleyen herkese olsun tez zamanda durup durup test yapiyoruz iste cidden var mi diye. Bat a var daha ondan iyice emin olup ona göre doktoru arayayim diyorum birde insan inanamiyor gözüyle görmeyince

öncelikle hayırlı uğurlu olsun darısı isteyen herkesin başına inşallah aminn kan testi vermeden önce hiç idrar testi yaptınız mı?

Teşekkürler yaptim tabi regli gunume iki gun varken yaptim o da kipkirmizi cikti hic silik değildi idrar testim de enteresan

Canım mavi olan gebelik testi mi
Mavi olan ve yesil olan erken gebelik testi canim. Nedense o yesil olanda hala acik cikiyor ama gecenki yaptigim maviye benzer testte de iyi cikmisti, mavide koyu cikti. Yesil kagit gibi olani birde yarin ilk idrarla yapip bakayim bi. Ne de olsa test bol yarim saat tuvalete gitmesek yine cikacak cunku varlarrrr

Yani istenmeyecek bişey degil ama suan gordum sonucumu afalladim beklemiyodum ama belkide ikiz degildir bilmiyorum. Saglikli olsun da hepsine şükür

Evet maşallah hele mavi testin ben burdayım diye bağırıyor canım sana katılıyorum bu en son yaptığım testi gün ortası yaptım bir şeyler içtikten sonra yine çıkıyor kesinlikle

Normal yolla kaldim kac yumurtamin gelistigini bilmiyorum kontrole gidememistim o hafta terslikler olmustu. Hatta ovulasyon da pik de gormemistim ama hamile kalmisim bende sasirdim

Kızlar ben evdeki Ovulasyon testini yaptım şimdi size atıcam pik gösterdi gebelik testini yaptım net bişey çıkmadı ama yine şüpheli çünkü negatif olduğundaki gibi de pırıl pırıl olmadı kontrol çizgisinin pembesi diğer çizginin orada takıldı kaldı kurusun diye koydum bakıcam

Eklentiler

• E8B4229D-DE4F-4A84-A80F-9268197CA485.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…