Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Her şey vaktini bekliyor gerçekten. Biz çok istiyoruz yok yoruyoruz kendimizi bide bazen bırakıp teslim olmak gerekir

Benim dün t daha koyuydu değerlendirdim bugün aynı koyulukta c ile değerlendiremicem. Yarın yine test yapcam bakalım ama büyük ihtimal değerlendirebilirim

Kızlaaaarrrr merhaba
Adetim biteli 3 gün oluyor ve bilin ben ne yaptım HACAMAT 1 gün ara verdikten sonrada bugün çalışmalara başladık Ovülasyon testim de baş ucumda yumurtlama dönemine kadar 2 günde bir ilişki olacak sonrası malum bu ay uğurlu gelsin inşallah

Bende her gün olmasa da haftada 3 icim diyorum a, e, d, coenzimq10, folik asit falan hepsi var. Ayrıca folik asit ve d vitamini almama gerek kalmadı.

harika çözüldü konu kızlar bişey sorcam şimdi uvulasyon ile takip yapıp pik gördüğümüzde doktora gidince doktor yumurta boyutu ve ne tarafta olduğunu söylermi
Evet evet canım, geçen ay öyle yaptım ben, doktora gittim sağda mı solda mı hemen gördü yumurtayı ve garanti olsun diyip çatlatma yaptık

Ayyy ben üniversitedeyken alt komşumız yaşadı aynı şeyi, o zaman hiç sallamamıştım tabi Onlarda kocası mardinli ve asla evlat edinmiyor, ve karısının cocuğu olmuyor diye memleketten baskı da var. Kadın bir öğreniyor eltisi 9.cocuğa hamile, yeni bebeği var, ve bebeği aldıracak. Yalvar yakar çocuğu doğurması için ikna ediyor ve evlatlık alıyor nasılsa amcası diye. Bebek 1 yaşındayken tedaviler mi fayda etti bilmiyorum kendiliğinden hamile kaldı ya. Kızımı ben doğurdum ama oğlumda anneliği tattım derdi ve hiç ayırmazdı ikisini. Oğlanın görecek günü varmış resmen.

Ayyy tüylerim diken diken olduu..

Kızlar bugün doktora gittim anlattım dedim 10 aydır istiyoruz ama olmadı ultrasonla baktı rahmimin ters ve poliplerimin olduğunu söyledi. Kan tahlili falan verdim. Çocuk sahibi olamamanın bir sebebi olabilir polipler ve ters olması ama şuan bir işlem yapmak istemiyorum yaşın çok genç dedi (26) birlikte bu ay yumurtlama takibi yapıp, bu ay da gebelik olmazda reglinin üçüncü günü gel dedi. Biraz kafam karıştı eyleme geçmek istiyorum artık ne engelse çözüm bulmak için doktor bekleyelim diyor böyle bir durum yaşayan var mı

Sabrın sonu selamet inşallah
Ben ilaç kullanmadım daha önce ama aşılamada bana da verirler sanırım standart uygulama. Ama 14 günü beklemek nedir biliyorum canım iğne olmuştum bir kez erken bile olmuştum 14. günü göremeden. Hakkımızda hayırlısı olsun dua edeceğim senin için haberdar et yaz buraya mutlaka

İnşallah canım sağlıklı gebelik sağlıklı bebişler nasip etsin rabbim hepimize. Senin ne kadar oldu deneyeli ne aşamadasın

Benzer bir hikaye bizde var eniştemin erkek kardeşini amcasina evlatlık vermisler yengesi sonra hamile kalmış... İkisine de titrerdi kadın.

Eşine neden verdi? Bende eşime alsam mı diye düşünüyorum test falan yapılmadı ama takviye amaçlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…