Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar burda ekran görüntüsünde sperm sorunu varsa mola demiş ama bizim sperm sayımız dusuk doktor 3-4 gun ust uste beraber olup sperm sayısını rahimde toplayın dedi sperm 5 gun yasayabildigi icin
Ben 2 kere gebelik elde ettim. Birinde 2 dolu 1 boş şeklinde oldu. Diğerinde de 36 saatte bir oldu. 2 dolu 1 boşu söylediğimde bir arkadaş da o şekilde hamile kalmıştı

Beni de yazar mısın 21 Şubat olarak inşallah şans getirir

1 buçuk senedir deniyorum 2 buçuk senelik evliyim. Evlendigim günden beri duyuyorum bu soruyu düşünmüyoruz dedim her zaman. Bazen de uzun süre istemedik şimdi nasip bakalım istiyoruz diyorum yakın gördüklerime. Onun dışında uzak olan herkese istemiyouz diyorum. Kime ne ya zaten çok stresli streç geçiriyoruz bence buna hiç takılma baş etmeyi öğren ki her soruda incinmeyesin. Elinden geleni yaptıktan sonra gerisi kimseyi ilgilendirmez

Kullanym anam onu da ben kullanym yumurtam dağ gibi taş gibi döllenmeyi bekliyo ne gelen var ne giden En son kendi gidip alıcak spermin yolunu kendi tutucak
Kız yapacak bir şey yok elde olan ne varsa yolla gitsin valla ben geçen aydan sonra saldım olursa olsuun olmazsa amaan benim polikistik over var yumurta tembelliğiymiş bende ki eşimde sorun yok. Rahim filmi çektirdim orda da sıkıntı yoktu 2 ay oldu. Geçen ay tam 4 ad. yumurta olustu 2 adet 22 mm 2 ad. 17 mm bi güzel oluştu hepsi de çatladı doktorun dediği günlerde ilişki de oldu es geçmedik iğneden sonraki 5 günü. Bir tanesi mi bile döllenmez millet tek yumurtayla korunmalı ilişkiyle de hamile kalıyor biz 4 yumurtayla günlerini bildiğimiz ilişkide kalamadım. O yüzden saldıım olursa olur olmazsa Rabbim bilir ne diyim. 15 ay oldu evleneli 3 aydır ciddi tedavi görüyoruz ilaçlar destekler iğneler filan. Benimle aynı zamanda evlenen toplasan 15 kişi vardı kuzenler arkadaslar derken ben hariç hepsi hamile şuanda 4 tanesi filanda doğum yaptı. Ben 3 ayda psikolojik yoruldum ömrümü bununla geçirirsem çıldırırmışım gibi gelmiyor bilmiyorum. Rabbim uzun uzun yıllar tedavi görenlerin kucaklarını doldursun çok zor süreçlermiş.

Burada birine daha soyledim canım... Çocuk nezaman sorusuna "Canım istediği zaman tatlım" kocamla daha çok vakit geçirmek istiyoruz da deyinnn bunu yaaaa... Ayrıca sanane benim Rahmimin bekcisimisin de

Ben 2 kere gebelik elde ettim. Birinde 2 dolu 1 boş şeklinde oldu. Diğerinde de 36 saatte bir oldu. 2 dolu 1 boşu söylediğimde bir arkadaş da o şekilde hamile kalmıştı
1 ay boyunca mı bu 2 dolu 1 boş olayı. Adet bitiminden başlangıcına. Yaa bu mfk yöntemi mi ne varmıs onu bilen var mı aranızda. Tam detaylı yazı bulamadım ilişki günleri için

1 ay boyunca mı bu 2 dolu 1 boş olayı. Adet bitiminden başlangıcına. Yaa bu mfk yöntemi mi ne varmıs onu bilen var mı aranızda. Tam detaylı yazı bulamadım ilişki günleri için
1 ay dayanabilirseniz yapın tabii ben adet bitiminden başlayıp 10 gün böyle devam etmiştim. Mfk yı biliyorum ama bana çok mantıksız geliyor hiç yeltenmedim o yüzden. Forumda vardı grup açanlar oradan bakabilirsiniz

1 ay dayanabilirseniz yapın tabii ben adet bitiminden başlayıp 10 gün böyle devam etmiştim. Mfk yı biliyorum ama bana çok mantıksız geliyor hiç yeltenmedim o yüzden. Forumda vardı grup açanlar
Yaa bana bir yerden sonra kaçacak yer arayasım geliyor sizin hesap 10 gün takviye motivasyon devam ederim de yok 10 günden sonra gitmez o iş

Yaa bana bir yerden sonra kaçacak yer arayasım geliyor sizin hesap 10 gün takviye motivasyon devam ederim de yok 10 günden sonra gitmez o iş
Valla o yumurtlama döneminde 4 gün üst üste birlikte olan arkadaşları can-ı gönülden takdir ediyorum, bende de o motivasyon yok ha gayret deyip vericez coşkuyu napalım

Kızlar yardımm.. 2 aydır çatlama 25-26.günde oluyor diye salmıştım test yapmamıştım. Bugün 17.gündeyim.birkaç gündür akıntım arttı ve ara ara yumurtalık ağrılarım oldu diye test yaptım çünkü eşimin yanına gidemeyecektim bu haftasonu. Test böyle çıktı pik demi? Yanındaki siyah arka planlı olan da geçen ayki pik olan testim.
-Arwen-
BurcuAD

Eklentiler

• IMG_20220122_140335.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20220122_140048_com.whatsapp.jpg
    19,8 KB · Görüntüleme: 27
Ya bilenler bilir geçen ay bir türlü pik olmadı sonra da bir türkü çatlamadı..bu ay erkenden çatlar da değerlendiremezsem çok üzülcem..

Miss gibi pik olmuş mutlaka değerlendir. Mümkünse de havuç suyu iç, havuç ye

Her ay aynı zamanda olmuyor yumurtlama çatlama. Ama bu pik bence yarın daha da koyulaşıp sonraki gün çatlayabilir. En son ilişki ne zaman olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…