Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Delirdim artık napıyım🤣
Yok yok hiç delirme . Bu işte en önemlisi sabırmiş valla ben çok sabırsız biriyim ama hamilelik konusu olunca stres olmamak için çok sabırlı davranıyorum. Biliyorum ki sabrın sonu selamet 🤍🤍

Yok yok hiç delirme . Bu işte en önemlisi sabırmiş valla ben çok sabırsız biriyim ama hamilelik konusu olunca stres olmamak için çok sabırlı davranıyorum. Biliyorum ki sabrın sonu selamet 🤍🤍
İnşallah canımm hepimiz için inşallahh🌸

Yarinida degerlndir bak bugunudeee...kaçırma bak sonra burda zirlarsan hiç bakmam yüzüne :63:
Kuzucum yarın sabahtan işe gidiyo eşim öğlen gibi de misafirlerim gelmiş olacak nasıl değerlendiriyimmmm🤣 yarın test bile yapmayı düşünmüyorum yine pik görürsem üzülürüm değerlendiremicem diye😄😄

Kuzucum yarın sabahtan işe gidiyo eşim öğlen gibi de misafirlerim gelmiş olacak nasıl değerlendiriyimmmm🤣 yarın test bile yapmayı düşünmüyorum yine pik görürsem üzülürüm değerlendiremicem diye😄😄
Pik görürsen sevin esas silik görüsen üzül cunki Ozaman catlamis demekkk.. tam.vAktı demekk bul bı çaresini Ozaman misafiri salla nolcka ya aynı odadami kalacakalr

Canım ben prowomen kullanmistim gynopol de kullandım gebelik elde edemedim artik kullanmıyorum ari sütü polen propolis bal kullanıyorum ayrı ayri bi de diofol diye bir folik asit ve dvit alıyorum onlar da önceden elimde kalanlar, zaten takviyelerin hepsi ateş pahası bu ay oluruna biraktim olmazsa çatlatma tedavisi ya da aşılamaya gitmeyi düşünüyorum boşa takviyelere para vermektense daha garanti olur
Aynen çok pahalı alırken daha zam geldi 😅bende bir daha alamam yeter içtiğim inşallah kendiliğinden oluverir ya daha ne yapacağımı şaşırdım

Takviye Vitamin kullanan var mı? Prowomen gibi
Ben kan testi yaptırdım eksiğim varsa alayım diye. Doktor imom diye bir vitamin verdi internet yorumlarında da hamile kalmayı kolaylaştırdığı süt yaptığı yazıyor. D vit ve folik asitte alıyorum. Zaten genellikle d vit herkeste düşük çıkıyor. Ekstradan her sabah bir kaşık propolis, arı sütü, bal karışımı ve bir kaşık pekmez içiyoruz eşimle

Kızlar pik mi sizce

Eklentiler

• IMG20220122092359.jpg
    IMG20220122092359.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 45
Gynositol kullanan var mı ne işe yarıyo bu tam olarak ? Bi o kaldı da onu da mı tüketsem diyorum.Eşim promotile devam ediyo arı sütü bal polen karışımı da devam.Ben geçen aydan avokadoya tövbeliyim bu ay başka türlü bi arayış içindeyim bi sıkıntı yok bende ama fazla takviye göz çıkarmaz diye bişeyler kullansam mı acaba ?
Arı sütü polen bak karışımı kadınlarada iyi geliyormuş direk ondan sende kullan

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-22-11-09-14-254_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-01-22-11-09-14-254_com.instagram.android.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 43
T c karismis çok pardonn, iş yerinde bir yandan çalışırken yazıyordum 🤣🤣 yani kısacası ikiside koyu olmali
Kızlar burda ekran görüntüsünde sperm sorunu varsa mola demiş ama bizim sperm sayımız dusuk doktor 3-4 gun ust uste beraber olup sperm sayısını rahimde toplayın dedi sperm 5 gun yasayabildigi icin

X