Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız onu bende bilmiyorum.. ama sen değerlendir cnaimm.. yarında aynı saat tets yap çatlamış mi bakalım yarında degerlendir
Ay yarın yatılı misafirim var ya değerlendiremem o yüzden de test yapsam mı emin değilimm değerlendiremezsem üzülür müyüm çatlama olursa

harika çözüldü konu kızlar bişey sorcam şimdi uvulasyon ile takip yapıp pik gördüğümüzde doktora gidince doktor yumurta boyutu ve ne tarafta olduğunu söylermi
Bazı doktorlar söylüyor ama Instagram da birgebeningünlüğü var ebru abla pik yaptığında doktor okey demese bile hamile kalanlar oldugunu söylüyor

Bu pik canım dikkatli bakınca t cizgisi diğer taraftaymıs değerlendir mutlakaa

8inde lekelenme şekline başladı aslında bikaç gün sonra çoğaldı ama doktorum lekenin geldiği ilk günü say dedi bi damla da olsa ilk adet günü dedi bugün
Bugun 14. Gün ovulasyon dönemine giriyorsun ondan ben e bu ağrılar

Selam kızlar bat 5 şubat beni de ekleyin
Geçen ay 8 gün günde 2 femera kullandım ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım ama olmadi. 2 yumurtam çok büyüdü, adetin 2. Günü baktı dr. biri 50mm biri de 35 mm olmuştu duphaston kullanıyorum şimdi. Bu ay ovulasyon testi ile deneyeceğim. Hepinize bol şans

Benide ekler misin cnm bat 8 Şubat

Duphaston u ne için kullaniyosun cnm hep duyuyorum merak ettim

Takviye Vitamin kullanan var mı? Prowomen gibi
Canım ben prowomen kullanmistim gynopol de kullandım gebelik elde edemedim artik kullanmıyorum ari sütü polen propolis bal kullanıyorum ayrı ayri bi de diofol diye bir folik asit ve dvit alıyorum onlar da önceden elimde kalanlar, zaten takviyelerin hepsi ateş pahası bu ay oluruna biraktim olmazsa çatlatma tedavisi ya da aşılamaya gitmeyi düşünüyorum boşa takviyelere para vermektense daha garanti olur

Benide ekler misin cnm bat 8 Şubat
Hoş geldiniz kızlarr ekliyorumm

Ayyy çok güldüm buna ya niye bilmiyorum sanki fazlaal göz çıkarmaz der gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…