Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız onu bende bilmiyorum.. ama sen değerlendir cnaimm.. yarında aynı saat tets yap çatlamış mi bakalım yarında degerlendir
Ay yarın yatılı misafirim var ya değerlendiremem o yüzden de test yapsam mı emin değilimm değerlendiremezsem üzülür müyüm çatlama olursa

harika çözüldü konu kızlar bişey sorcam şimdi uvulasyon ile takip yapıp pik gördüğümüzde doktora gidince doktor yumurta boyutu ve ne tarafta olduğunu söylermi
Bazı doktorlar söylüyor ama Instagram da birgebeningünlüğü var ebru abla pik yaptığında doktor okey demese bile hamile kalanlar oldugunu söylüyor

Kızlar pik dediğiniz şey bu mu yoksa test mi bozuk anlayamadım😅 ay sıfır ovülasyon bilgisiyle iyi gelmişim bu günlere bide bu sıfır bilgiyle bebek yapmaya kalkıyorum🤣 @Arianaa @asunny My_Moonlight06 My_Moonlight06 @papatyamveben bu arada dün değerlendirilmedi bugün değerlendiriyim dimi😅
Bu pik canım dikkatli bakınca t cizgisi diğer taraftaymıs değerlendir mutlakaa 😱😂😂

8inde lekelenme şekline başladı aslında bikaç gün sonra çoğaldı ama doktorum lekenin geldiği ilk günü say dedi bi damla da olsa ilk adet günü dedi bugün
Bugun 14. Gün ovulasyon dönemine giriyorsun ondan ben e bu ağrılar

Selam kızlar bat 5 şubat beni de ekleyin 🙄
Geçen ay 8 gün günde 2 femera kullandım ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım ama olmadi. 2 yumurtam çok büyüdü, adetin 2. Günü baktı dr. biri 50mm biri de 35 mm olmuştu duphaston kullanıyorum şimdi. Bu ay ovulasyon testi ile deneyeceğim. Hepinize bol şans 🤗

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
M Mavi Menekse 26 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
Ruyaperisi Ruyaperisi 6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
Sifonella Sifonella 10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
S S_h_a 16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
S Ssssssb 17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@Brckrks18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@Eriser23 Şubat
Benide ekler misin cnm bat 8 Şubat

Geçen ay 8 gün günde 2 femera kullandım ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım ama olmadi. 2 yumurtam çok büyüdü, adetin 2. Günü baktı dr. biri 50mm biri de 35 mm olmuştu duphaston kullanıyorum şimdi. Bu ay ovulasyon testi ile deneyeceğim. Hepinize bol şans 🤗
Duphaston u ne için kullaniyosun cnm hep duyuyorum merak ettim

Takviye Vitamin kullanan var mı? Prowomen gibi
Canım ben prowomen kullanmistim gynopol de kullandım gebelik elde edemedim artik kullanmıyorum ari sütü polen propolis bal kullanıyorum ayrı ayri bi de diofol diye bir folik asit ve dvit alıyorum onlar da önceden elimde kalanlar, zaten takviyelerin hepsi ateş pahası bu ay oluruna biraktim olmazsa çatlatma tedavisi ya da aşılamaya gitmeyi düşünüyorum boşa takviyelere para vermektense daha garanti olur

Benide ekler misin cnm bat 8 Şubat
Hoş geldiniz kızlarr ekliyorumm🍀

Aa ben tam tersi diye biliyodum geçen yaptığımda da t daha silikti çünkü t daha koyu olması lazım denildi, c kontrol çizgisi hep çıkması gerekiyo diye biliyodum. Testlere ben de çok güvenmiyorum ilk önce algılamadı zaten içini açtım ancak öyle emdi geri kapattım😑 akıntım var bugün epeyce değerlendiriyim yine de amaaan😄
Ayyy çok güldüm buna ya niye bilmiyorum 😂sanki fazlaal göz çıkarmaz der gibi :KK70::KK70:

X