Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay sevindim şimdii dün değerlendirmediğime o zaman pik bu? Değerlendircem kuzum kaçar mıı kız testi tutma tarafından tuttuğum için öyle çektim evet ters olmuş hahahahha
harika çözüldü konu kızlar bişey sorcam şimdi uvulasyon ile takip yapıp pik gördüğümüzde doktora gidince doktor yumurta boyutu ve ne tarafta olduğunu söylermi
Ay doğru biliyomuşuz şükür benim de sorum şu; şimdi pik olmuş tamam bu yumurtlama anlamına geliyo o da tamam peki bundan sonrası için yine günaşırı mı değerlendirmeliyim? Testle takibe devam edicem yine bi 5-6 gün bakalım

Öngörüne sağlık arkadaşım 10.gündeyim ve pik gördüm bugünü değerlendircem peki çatlama ne zaman olur tahmini? Yumurtlamayla çatlama arası ortalama 2-3 gün mü sürüyor?

Normalde söyleyebilmersi lazım sağ sol görünüyor sonuçta .. bir çok kişi ovulasyona bakarak doktora gitmiş ve doktor testi teyid etmiş doğruluğunu
Yumurtanın ne tarafta olduğu bilgisi ne işimize yarıyor? Allahım hiçbir şey bilmiyorum valla iyi gelmişim bu günlere çok cahil gördüm kendimi

Trendyoldan geçen ay 360 liraya mı ne aldığımız promotil men eczanede 490 lira şok oldum şok.Aldık mecbur da bu çocuk işi pahalıya patlamaya başladı kırcam bacaklarını eşşek sıpasının bi gelemedi

Yumurtanın ne tarafta olduğu bilgisi ne işimize yarıyor? Allahım hiçbir şey bilmiyorum valla iyi gelmişim bu günlere çok cahil gördüm kendimi
Kız onu bende bilmiyorum.. ama sen değerlendir cnaimm.. yarında aynı saat tets yap çatlamış mi bakalım yarında degerlendir

Ya ovü testleri çok iyi oluyor evet sonlanan gebeliğimde ovü testi kullanmıştım ama beni çok strese soktu yani çıktı çıkacak derken bıraktım testi ben gün aşırı yapıyorum direk

Canım keciboynuzu kuru deneyin ve Murat mermerkaya bize yumurtlama gunlerinde gunasırıdan ziyade rahimde spermin toplanmasını söyledi yani 3-4 gun devamlı ilişki önerdi
Canım bu eşte sorun olsadamı böyle acaba eşimin hız sorunu var o yüzden gün aşırı deniyorduk

Kızlar bugün regl günüm kabızlık ve gaz var ama çok nadir kasık ağrım oluyor regl olcak gibi hissetmiyorum. Bat benim 21 ocak yani bugün. Sabah yapmıştım bu testi ama ilk 5 dk içinde çizgi görmediğim için bırakmıştım köşeye şimdi çöpe atmak için bakayım dedim silik çizgiyi gördüm. Sizce geç döllenme olmuş olabilir mi çok heyecanlandım kafam aşırı karıştı

Eklentiler

• 57D1775D-79BB-4CA9-9FE4-FE5278C3345D.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 39
gün aşırı denedık gecen ay bu ay ıkı gunde bır denıycem, esımın hızı dusuk sanırım sperm toparlayamıyor gunasırıda
İki günde bir derken bir gün yapıp birgün yapmamak mi
Ee sonuç çıktı mi
Canım hayırlı olsun demek için erken sen yokmuş gibi düşün ki sonuç olumsuz olursa üzülmezsin 1 hafta bekle kan vermeden

Kuruma çizgisi olabilir belki ama vardır belkide inşallah vardır, varsa testin sabah tekrar yap istersen

Bekleyeceğim ya aynen canım

Eklentiler

• 0D521B50-A50B-4B09-A6DA-29B7981176DB.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 41
Belirlilerinde gebelik belirtisi inşalallah gebesindir canım

Kuruma çizgisi olabilir belki ama vardır belkide inşallah vardır, varsa testin sabah tekrar yap istersen
Testim kalmadı ya bi iki gün bekleyeceğim en kötü direk kan veririm sanırım çünkü beni bu testler aşırı yordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…