Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba beni de 26 Ocak olarak ekleyebilir misiniz acaba :)

gün aşırı denedık gecen ay bu ay ıkı gunde bır denıycem, esımın hızı dusuk sanırım sperm toparlayamıyor gunasırıda
Canım keciboynuzu kuru deneyin ve Murat mermerkaya bize yumurtlama gunlerinde gunasırıdan ziyade rahimde spermin toplanmasını söyledi yani 3-4 gun devamlı ilişki önerdi

t kontrol çizgisidir, C Cizgisi T kadar koyu veya daha koyu olmalı ama sen degerlendır yınede bellı olmaz testlere de ben pek guvenemıyorum bazen sılık cıkarır yumurtlama olur kaçmasın
Aa ben tam tersi diye biliyodum geçen yaptığımda da t daha silikti çünkü t daha koyu olması lazım denildi, c kontrol çizgisi hep çıkması gerekiyo diye biliyodum. Testlere ben de çok güvenmiyorum ilk önce algılamadı zaten içini açtım ancak öyle emdi geri kapattım akıntım var bugün epeyce değerlendiriyim yine de amaaan
Merhaba, bu pik değil maalesef tam c kadar koyu olması lazı
merhaba canım yazdığını hiç anlamadım c kadar koyu olması lazım demişsin zaten t çok daha koyu o yüzden sormuştum pik bu mu diye

Son düzenleme:
canım T çizgisi koyu dikkat ettiysen bence bu pik
ben de t daha koyu olunca pik oluyo sanıyodum ya yanlış mı biliyorum anlamadım bide önce c çizgisi çıktı bi 5-10 dk içinde t böyle kopkoyu oldu
Hayır canım henüz pik değil bu . Madem degerlendirmedin Ozaman bugünü eş geçme bari
Bir gün var bir gün yok yapıyım dedim kuzu
T çizgisi oldukça koyu bence bu pik sen değerlendir yine
Kızlar sizi yanlışlıkla kaosa sürükledim galiba

kafam karışıyo ama fotografa dikkat ederseniz T çizgisi oldukça koyu pik bu değilmi ?????
Valla al benden de o kadar ama testin üzerinde de t daha koyu olunca pozitif yazıyo sadece c olduğunda da negatif yazıyo bence c kontrol dikkat edilmesi gereken t çizgisi

kafam karışıyo ama fotografa dikkat ederseniz T çizgis i oldukça koyu pik bu değilmi ?????
Ayyy kizzzzz doğru söylüyorsun test benim tersime geldi birde orasını c sandım gözüm görmüyor bugün hahahahaha tersime geldi test.

-Arwen- kiiiiizz kooooooos hemen değerlendir yaşasinnn ay heycnalandimmm

harika çözüldü konu kızlar bişey sorcam şimdi uvulasyon ile takip yapıp pik gördüğümüzde doktora gidince doktor yumurta boyutu ve ne tarafta olduğunu söylermi

harika çözüldü konu kızlar bişey sorcam şimdi uvulasyon ile takip yapıp pik gördüğümüzde doktora gidince doktor yumurta boyutu ve ne tarafta olduğunu söylermi
Normalde söyleyebilmersi lazım sağ sol görünüyor sonuçta .. bir çok kişi ovulasyona bakarak doktora gitmiş ve doktor testi teyid etmiş doğruluğunu

Arkadaşlar ben dayanamadım kontrole gittim enfeksiyondan şüphelenmiştim idrar testi istedi doktor bir de haftaya bugün 21. Günüm oluyor progestron testi istedi yumurtlama durumuma bakacakmış sonrası için seçenekleri konuşcaz dedi

27 ocak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…