Lekeler, Çiller Şu cildime iyi gelecek bi krem vs bişey onerin lütfeeen :( cok kotuyum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.077
4.167
Kızlar evde bile fondötensiz gezemiyorum aşırı moralim bozuluyor . Patates maskesi yapıyorum 2 sefer yaptm.diadermineden bi nemlendirici aldım kullaniyorm. Hiç değişik lik yok. Bide leke kremi almak istiyorum trendyol da cok var ama kararsızım bana önerebilceginiz bisey var mı? Kullanıp memnun kaldıgınız krem vs var mı uygun fıyatlı olursa seviniriiim ama bana krem etki etmez sanırım
Şu cilt soyma vs islemini ev de yapabilir miyim

Eklentiler

• 20200916_075816.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 133
Sadece burun kismi siyah nokta olusmus.onun disinda bir problem yok fondötensiz gezemeyecek kadar heleki.Bence cok abartiyorsunuz.benim gibi olsa ne yapardiniz acaba?
Cilt tipinize uygun temizleyi tonik ve nemlendirici kullanin hergun duzenli olarak.Ve haftada bir buhar maskesi ve peeling yapin siyah nokta temizleme aparatlari var buhar sonrasi onu kullanin..

bir dermatoloğa git daha yaşın küçük gibi geldi bana ,

ne kadar çok güneş kremi kullanırsan o kadar mecbur kalırsın ,

Cildinizde öyle büyük bir sorun yok ki benim cildim de sivilce izleri var. O kadar sorun etmiyorum insanız yahu olacak tabi. Cildinize göre yüz temizleme jeli ve tonik alın. (eczane ürünü alın). Düzenli olarak onları kullanın, bir de fondoteni fazla kullanmayın. Evde doğal cildinize dolaşın.

Sefidap rüşur taşı kullanın iranlı kadınların kullandıkları doğal bir peeling taşıdır lekeleri kullandıkça yok edecektir sonrasında ise normal bir nemlendirici sürebilirsiniz

Evde bile fondötenle gezerseniz cildiniz bozulur makyajı hiç yapmayın demiyorum sadece misafirliğe gidince ise gidince yapın onun dışında sokakta olsun markete giderken bile sürmeyin zaten maske takıyoruz. Ayrıca cildinde ne var abartiyorsun benim cildimi görsen cilden geçilmiyor ona rağmen seviyorum sadece temizleyici su ve nemlendirici kullanıyorum burun için siyah nokta bantini kullanabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…