ŞU ANDA MFK ÜRÜNLERİ KULLANAN VAR MI?

Dmr2595

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2022
70
-6
29
Merhaba hanımlar mfk kullanmaya başladım 2 hafta önce adetim 3 gün olacak gecikti ki normalde 1 günden fazla gecikmez 5 gün önce test yaptım negatif . Kullanıp adet gecikmesi yaşayan var mı? Ve de kaç gün yaşadınız? Teşekkür ederim şimdiden.

Yok, buralarda o furya biteli cok oldu

Ben de karışım bir de fodegayı kullanıyorum. Zorunlu kürtaj oldum çok düzenli değildir adetlerim ama kürtajdan sonra düzene girmişti o sıralar advictora başladım düzeni bozuldu. Sonra karışımları kullanmaya başladık eşimle bakalım artık

Merhaba. Mfk ürünlerini
Bir dönem bende kullanmıştım ve gecikme yaptı özellikle sanki panacea yapıyor..
Hatta diğer insanları bilmem ama ben bi heves herkes fayda görüyor diye düşünüp almıştım yaklaşık 2 ay 3 ay gibi bi süre ümit edip kullandım bi faydasını görmedim tam tersi prolaktin hormonumu tavan yaptı. Yani ben onun çok arttırdığını düşünüyorum.
İnşallah sizde faydalı olur herkesin kendi deneyimi.

Bende 1 hafta oldu eşli pakete başladım ama bende aşırı şişkinlik yaptı sizde de öyle mi bilmiyorum tartıda 1.5 kilo fazla çıkıyorum

Sonradan düzeldi mi prolaktininiz? Şimdi ne durumdasınız?

Sonradan düzeldi mi prolaktininiz? Şimdi ne durumdasınız?
İlaç kullanımı ile düzeldi. Dostinex diye bir ilaç var biliyorsunuzdur doktor kontrolü ile kullandım düzeldi 2-2.5 ay kadar kullandım yani onu.
Ama her ay baktırmak zorundayım. Tüp bebek tedavisi görüyorum bana sorarsanız bu tarz takviye durumları da biraz sıkıntı. Geçen ay adetim gecikti mesela adaçayı civan perçemi
İçtim meğer oda sıkıntıymış kist oluşturdu. yani bilinçsiz hareket etmemek lazım. Takviyeler kişiye özel olmalı. Böyle herkese göre tek takviye birine yarar birine yaramaz maalesef.

Ben bir mfk bebesiyle slm edeyim sizlere darısı tüm isteyenlere olsun inşallah sağlıkla

benimde tiroit kaynaklı prolaktinim yüksekti.
Bende panik halinde mfk filan aldım. ama ilk etapta kendiliinden olmasını beklemek daha iyi
,prolaktin için verilen ilacı ben 1,5 ay düzenli kullandım+ tiroit ilacını hemen etki gösteri.şuan 15 haftalık gebeyim
benden tavsiye aynı rahatsızlığı yaşamış biri olarak söylüyorum. Önce prolaktini düşür düzenli beslen.
Ben eşime BAL + ceviz + fındık +fıstık karışımı yapmıştım. 1 ay her gün sabah akşam tüketti işe giderkende daha sağlıklı ve zinde hissetiğini söyledi. Aynı dönem keçiboynuzu pekmezide düzenli yedi. Bende ilaçlarımı aksatmadım 1 ayda etki etti.
Ben açıkcası aldığım halde içmedim bile mfk yı , eşim güvenmiyorum dedi oda kullanmadı sağlıklı yoldan gidelim dedi iyikide öyle yapmışız

bende aldım hem eşime hem kendime. kendime yumurta rezervi ile ilgili bişey aldım eşime de azosperm diye bişey.
eşimin seviyeleri gerçekten düzeldi benim de rezervim çok çok iyi. fakat kalamadım
çünkü tüplerim nanay bir de beynim çocuk odaklı olduğu için olmuyor. ilaç milaç hikaye nasip diye bir şey var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…