Şu an Ameliyatta olan minik yavrumuza YA ŞAFİ okurmusunuz....

ben 1000 ya şafi çektim daha da okuyacağım ....ama bir ihlas bile okunsa olur içinizden ne gelirse yeterki dua olsun....çok ihtiyacı var....

Güzel kardeşlerim bir akrabamızın 8 yaşındaki kızı şu an gatada ameliyatta ona dua edebilirmisiniz ALLAH rızası için.........
7 Ayetel Kursi, 7 Tefriciye, 7 Salavat-ı Tıbbil Kulubi, 7 İnşirah, 7 Rabbiyesir, 30 İhlas ve 500 Ya Şafi okudum. Rabbim ameliyatı yapan doktorları muvaffak eylesin, miniğe acil şifalar nasip etsin inşallah.

7 Ayetel Kursi, 7 Tefriciye, 7 Salavat-ı Tıbbil Kulubi, 7 İnşirah, 7 Rabbiyesir, 30 İhlas ve 500 Ya Şafi okudum. Rabbim ameliyatı yapan doktorları muvaffak eylesin, miniğe acil şifalar nasip etsin inşallah.
ALLAH razı olsun cnm benim seninde ne muradın varsa tez zamanda hayırlısıyla versin RABBİM amin.....

Dua: Aişe (r.a.)”den rivayete göre Rasûllah (s.a.v.) kendilerine bir hasta getirildiğin de söyle duâ ederlerdi;

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”

Rabbim sifa versin minik yavruya
Ayetel kursi fatiha felak nas inşirah Amener Rasulü okudum 100 Ya Safi cektim Rabbim kabul buyurur sifa verir insallah

Senfonim Senfonim
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
dua lazım canlar..
Sen çağırırsında gelmem mi. Rabbim şifalar versin sayısız ya Şafi çekiyorum canim

arkadaşlar ben mesai saatindeyim evde olup müsait olan varsa lütfen
nisa için fetih süresini okurmu
muhteşem bir suredir.ve genelde ameliyatlarda çok tesirlidir.
tabili şifa önce rabbimden.

X