Düğün Stüdyo

shimmer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
172
1
Siz stüdyodan düğünden kaç dakika önce çıktınız? Ben saçım bozulur diye erken çıkmak istemiyorum. En erken 1 saat önce çıkmak istiyorum; ama daha erken çıkarmaya çalışıyorlar. :KK43:((

erken cikarirlarsa dua et bizim cekimler 2 saat surdu dugun salonuna baya gec kaldik.

Fotoğrafçı düğüne yetişecekmiş. Ayrıca 30-40 dakika sürer dedi. Sizin niye o kadar uzun sürdü ki? Havanın kararmasını bekleyeceğimiz için 20.30-21.45 gibi düğün yerinde olacağız. Bu yüzden ben en erken 19.30'da stüdyodan ayrılmak istiyorum. Geriye kalan 1 saatte de sahilde fotoğraf filan çektireceğiz.

stüdyodan çıkıp tekrar eve gidecekseniz 2 saat önce çıkmanızda yarar var tabi trafiği de hesaba katın. ama eve gitmeyecekseniz 1 saat önce çıkmanız yeterlidir, bizim çekimimiz de 40-45 dakika sürmüştü

Stüdyo sorunu halloldu. Adam bizim düğünü bu Cumartesi sanıyormuş. İstediğiniz saatte gelin demiş. Düğünüm Anamur'da olacağı için trafik sorunu yok. :) Eve gitmeyeceğiz. Stüdyodan çıkıp sahile ineceğiz. Dış çekim yapacağız. Onu arkadaş yapacak, kendisi fotoğrafçı. Sonra da salona gideceğiz. Salona ancak 20.45'de gidebileceğiz; çünkü hava karar mıyor yaa! :KK43:(( Erken gidersek de volkanın, şelalelin vs. anlamı kalmaz.

X