Stres yaptıkca farkında olmadan dudaklarımı yoluyorum ve dişlerimi sıkıyorum :S

funda32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
6
0
arkadaşlar bende bu dertten yanıyorum streslendikce kendimi cok sıkıorum dişlerimide sonradan vcdum ve cenem ağrıyınca farkediorum mesala bi ortama girceğim zaman sınav olcağı zaman falan sonra bide dudak yoluyorum yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

arkadaşlar bende bu dertten yanıyorum streslendikce kendimi cok sıkıorum dişlerimide sonradan vcdum ve cenem ağrıyınca farkediorum mesala bi ortama girceğim zaman sınav olcağı zaman falan sonra bide dudak yoluyorum yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

canım bu dudak yolma bende de var, bu sadece bi alışkanlık, bende stesten bağımsız
golden rose un dudak dolgunlaştırıcısını kullanmaya başladım iyi geldi ama şikayetçi olanlar var bu üründen o yüzden sana tavsiye edemiyorum
bence sende en azından nemlendiricili ruj yada parlatıcı kullan sürekli
hem hoş görünürsün hem bunları devamlı sürünce, bi otomatik tepki oluşturuyosun elin dudağına gidince ruj bozulmasın diye geri çekiyosun, derken derken bırakırsın
gündüz böyle yap gecede bol bol bepantene "merhem" sür, böylece gecede krem gitmesin diye elin dudağına gidince çekersin, dudağa en iyi gelen kremde bu
dişlerin için ne yaptığığını fark ettiğin an çeneni gevşek bırak, yüz kaslarını gevşek bırak derin nefesler al derim

Bende çok yolarım dudaklarımı ki yolmaktan şişirmişliğim bile vardır :-)

bende çok yolmaya başladım...son 6 aydır var bu .kanatıp acıtıyorum bide yara oluyo ufff...sıkılınca yada sinirlenince oluyor bu bende de ..
ruj falan sürsemde farketmiyo öylede kopartıyorum ...ufff

Sıkıldığımızda, stresli olduğumuz zamanlarda fizyolojik olarak belirtiler verebiliriz. Bazen siz gibi bende dudaklarımı kemirirdim en çokda ayaklarımı sallardım. Gerçi halen ayaklarımı sallıyorum. Zamanla streslerin azaldıkça farkında olmadan bırakıyorsun zaten, eğer bilinçli olduğun zamanlar varsa, yapmamaya gayret edebilirsin.

kızlar ya ben de inanılmaz yiyorum duduklarımı stres altındayken...
çaresi yokmu
hiçbşy kar etmiyo

Bende dudaklarımı dişlerimle yolup kanattığım bile oluyor dudaklarım kabuk değiştirmekden bıktı ben yolmakdan bıkmadım..

dudaklarımı çok yolmamda stresliyken farkında olmadan çenemi sıkmaktan kitlenicek sonunda farkında olmadan hep dişlerimi sıkıyomuşum heleki gece kasılma ve ağrıyla uyanıyodum sonra bende çarşafın ucunu ağzıma alıp uyumaya başladım baktım oda olmuyo bazı akşamlar parmağımı ağzıma koyuyodum sıktıkça acısına uyanıp kendimi toparlıyodum birde tırnak yemem ama parmaklarımın etrafı yara içinde ordaki derileri koparmaktan:çok üzgünüm: bakımlı bi baynaım ama ellerime baktıkçada kendi kendime daha çok kızıyorum:kızgın:

Bende stres yaptığımda diş etlerimi kemiyorum:pfarkında olmuyorum bazende dudağımı ısırıyorum..

canım bu dudak yolma bende de var, bu sadece bi alışkanlık, bende stesten bağımsız
golden rose un dudak dolgunlaştırıcısını kullanmaya başladım iyi geldi ama şikayetçi olanlar var bu üründen o yüzden sana tavsiye edemiyorum
bence sende en azından nemlendiricili ruj yada parlatıcı kullan sürekli
hem hoş görünürsün hem bunları devamlı sürünce, bi otomatik tepki oluşturuyosun elin dudağına gidince ruj bozulmasın diye geri çekiyosun, derken derken bırakırsın
gündüz böyle yap gecede bol bol bepantene "merhem" sür, böylece gecede krem gitmesin diye elin dudağına gidince çekersin, dudağa en iyi gelen kremde bu
dişlerin için ne yaptığığını fark ettiğin an çeneni gevşek bırak, yüz kaslarını gevşek bırak derin nefesler al derim

bende bu yüzden ewde dahi olsam rujsuz durmam
ruj sürdüüüm zaman rujum bozulcak die yemediiimi farkediorum
dene bak bırakmasan bile azaltabilirsinkaydirigubbakcemile5

X