Göz Makyajı strawbwrry.net adlı siteden sipariş veren varmı aranızda

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

yupiti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
19
0
forumlarda ki yorumlardan ve nette ki araştırmalarımdan sonrtra kaşlarım için mavala doble lash kirpik besleyici ürünü almaya karar verdim. eczanelerde yada başka bi yerde satılıp satılmadığını bi türlü öğrenemediğim için netten sipariş vermek istedim. en uygun fiyatlı ürün için yaptığım araştırmada bi site çıktı karşıma bende verdim siparişimi. 30 lira ve gönderi ücreti yok. sonra bankamdan cep telefonuma bi mesaj geldi 30 lira çekilmiş olup ürün teslimatında döviz güncellemesi yapılıp farkı hesaptan çekilecektir diye. şok oldum.sipariş sırasında döviz üzrinden satışla ilgili hiçbişey yok.herşey tl. site yerliye benzemiyodu biraz huylandım ama... sonuçta sinir oldum.hangi para biriminden ve ne kadar tutar üzerinden döviz güncellemesi yapılıcak bilemiyorum. kendi kendime netten sipariş vermiycem diye söz vermiştim. her seferinde bi terslik çıkıyor. bile bile lades dedim yani. herkes netten sipariş veriyo çevremde sorunsuz ürünlerini alıyorlar. ben her seferinde ya kazık yiyorum yada istediğim ürün gelmiyor. bu seferde böyle olunca kendimi çok kötü hissettim. bu arada sipariş verdiğim site strawberrynet.com bu siteden alışveriş yapan varmı aranızda. gereksiz kuruntu yapıyorum değil mi? lütfen buradan alışveriş yapanlar varsa yardımcı olun. bildik siteler hepsi burada veya gitti gidiyor olsa bu kadar terddüt etmezdim. herşey kaşlarım için ama şu an çok kötüyüm

ben oradan alışveriş yapıyorum ama tl bazında düştü kredi kartından.

Ben de strawberrynetden alışveriş yapıyorum fakat bana bugune kadar boyle msj gelmedı.bankadan kaynaklanabilir.fakat site güzel.güvenimi kırmadı.

Geçen perşembe mavala double lash siparişi verdim bu siteden, 1 hafta oldu hala gelmedi, yuh yani, kocaelidenim hemde

merhabalar bende strawberryden alışveriş yapıyorum ürünler yurtdışından geldiği için 10 günü buluyor ve ben çok memnunum.inş sizde memnun kalırsınız

benimde gelmesi 12 gunu buldu =/ ama ben mavaladan pek memnun kalmadım aksam surdum sabah sağ gozumde sıslık vardı bıraktım tekrar kullanmaya cesaret edemıyorum..

sorun benim bankamdan kaynaklanıyormuş gerçektende. ürünüm geldi herhangibir sorun yaşamadım çok şükür. tabii 10 gün bekledikten sonra. kargo ücreti yok ya beklioz bizde işte

kızlar strawberryden ürün almayın bayat diye o kadar ucuza satıyorlar oradan clinique göz altı kapatıcısı aldım o kapatıcıyı sürdüğümde gözüm kıpkırmızı oluyor yanıyor bir ağırlık oluyor ki clinique ürünlerine alerji testi uygulayan bir marka hiç tavsiye etmiyorum üzerine 20 lira daha koyup ykm yada sevilden alın hem deneme fırsatınız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…