Makyaj Ürünleri Strawberry'den aldığım rimelim kuru çıktı..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gulmisal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
241
0
resmen bozuk geldi rimelim 1 ay bekledim üstelik üff ne yapmalıyım başına gelen var mıı

strawberrynet'ten alışveriş yapanların en çok yakındığı konu rimelin kuru çıkması. orada satılan ürünler arasında en problemli rimel sanırım. ya orjinal değiller ya da bayat olduklarından da olabilir diye düşünüyorum.

Bu da ürünün çakma ürün olduğunu gösteriyor.

Ne alakası var, rimelin kuruluğuyla çakmalığının. Strawberrynet orjinal ürünler satıyor, en az 30 kere alışveriş yaptım ve 1 kere sahte ürün gelmedi Evet benim aldığım YSL Rimelde kuru gelmişti ama bu sahte olduğu anlamına gelmez, senelerdir aynı rimeli kullanırım, sahte ürünleride çok iyi tanırım. Sahte rimeller doldurulduğu için daha da ıslak :) Pazarlarda satıyorlar, bi inceleyin.

Son düzenleme:
aynen benimde ysl aldığım rimel kuru çıkmıştı. canım mesaj yazıyorsun paranı iade ediyoalr

arkadaşlar strawberry'den ben çok fazla sayıda alışveriş yaptım ve hepsinden çok memnunum.hiç bir sorunla karşılaşmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…