SSOĞAN KÜRÜ KULLANANLARRRRR

selam150821

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
11
2
23
Arkadaşlar ben soğan kürüne başladım inşallah faydasını görürüm iyice araştırdım baktım kullananlardan iyi geleceğini Ümit ediyorum daha önce kullanan var mı bilmiyorum ama kafama birşey takıldı eğer kullandıysanız cevap yazın lütfen bu soğan kürünü ben sabah yapıyorum 2 bardak su ile akşamda içiyorum yani sabah ayrı akşam ayrı yapmıyorum bu kürü acaba sabah yaptığımı akşamda içmem yanlış mı bilemedim sabah ayrı akşam ayrı mı yapılması gerek sabahkini akşamda içsem ısıtıp olmaz mı ?

Evet yalnış herseferinde yeniden hazırlayın o ilidiktan sonra soğutmadan içilmeli cunki taze olmalı bundan sonra öyle yapın

Ben nasıl kullandığımı tam hatırlamıyorum taze kullanmak gerek onu biliyorum. Kullandığım ay çok temizlendi baya kanamam olmuştu ağrım hep olur o zaman olmamıştı sonraki ay hamile kaldım tabi ben yumurtlama dönemimi takip etmiştim

Ben soğan kürü kullandım bugün 14.gûnüm ve kanamam oldu, sizce tehlikeli bir durum mu

Soğan kürünu ameliyatlik denen çikolata kistim için kullandim.. sabah Ayri aksam ayri yapılıyor.. kürü tam uyguladim.. ve ilac alerjim olduğu için ilacta vermediler kesin ameliyat dediler.. sonrası.. bi senede kistten eser kalmadi.. 7 cm lik kistten.. doktor bile şaşırdı ne kullandin diye . Dedim soğan kürünu.. o da gerçekten bi çok hastadan duydum diye sasirdi..

Geçmiş olsun. Bir sene boyunca her ay 15 gün içtinizmi?

Ben de kullandım herkese iyi gelmiyor fazla içildiğinde rahîm duvarını inceltiyor bebeğin tutunması zor oluyor bana iyi gelmedi

bebiş bende bu ay deneyeyim diyorum şaun regliyim ya bitince ovü takip başlayacak ve sonrasında değerlendirmeler olacak bu sürece zarar verir mi bu kür etkiler mi yani
Kuzum adetken baslayabilirisn hiç bir sürece zararlı olacağını sanmam sadece yumurtlama dan sonra bence bırak dedim çünkü gebe kalırsa devam etmiş olursan zararlı olabilir

Peki kaç gün içmiştin bende de var da çikolata kisti soğan kürü içmek istiyorum

Kuzum adetken baslayabilirisn hiç bir sürece zararlı olacağını sanmam sadece yumurtlama dan sonra bence bırak dedim çünkü gebe kalırsa devam etmiş olursan zararlı olabilir
Sağol kuşum benim yarın adetimin 4. günü sabahtan başlayacağım sabah akşam devam edeceğim ama aynı zamanda ovülasyon da yapacağım âdetim biter bitmez inşallah etkilemez ve inşallah bu ay bebek haberini alırım

Sabah akşam taze olarak yapmanız lazım. Sabah akşam olmuyorsa akşam ve sonra yatöadan önce yapsanız da olur. Ben ara sıra mutlaka yaparım. Taze taze yapıpmalı ve çeşme suyu, değil çme suyu olmalı, mesela hazır su. Klorlu, su olmayacak. Çevrem de çok yapan biliyorum. Cidid faydası var. Hamilelik, erken menopoz, kistler vs in inanılmaz faydalı. Ancak asla regl iken yapmayın.. Bir de rahim duvarı inceliği probleminiz varsa yine yapmayın. Şifa olsun inşaallah. Herşey nasip mutlaka ama 42 yaşımda denemeye başlafıktan itibaren 1 ay geçmeden doğal yoldan hamile kalmamı buna bağlıyorum şahsen. Tabiki nasip. Eğet hamilelik için yapıyorsanız olacakmı, olmayacak mı, ya olmazsa vr endişe ve korkuları bir kenara mutlaka bırakmanız lazım. Çok ama çok ciddi engel oluyor çünkü. Şifa olsun, inşaallah

Adetliyken rahim duvarını ekstra inceltip aşırı kanamaya sebep olabiliyor. Yani bir tanıdığım ciddi tehlike atlattı bu anlamda o nedenle Regl iken yapmamamızı öneririm. Zaten saraçoplı iki regl arasında diyor mutalaka bir sebebi vardır bunun da. Şifa olsun inşaallah

Peki kaç gün içmiştin bende de var da çikolata kisti soğan kürü içmek istiyorum
İki regl arasında 15 gün için. Mutlaka içme suyuyla yapın. Ve 5 dak. Dan fazla kaynatmayın. Şifa olsun inşallah

Geçmiş Olsun olabilir tabi herkese belki farklı olabilir ben gebelik için adetin 3. Günü mü ne o zaman başlanıyor buna yakın bir şey biliyorum en güzeli İbrahim Saraçoğluni tekrar dinleyin yapmak isteyen kim varsa videolara baksınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…