Ssk Hastahanesi Ile özel Hastahane Arasindaki Fark Nedir?

catlakk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
3
0
39
ARKADAŞLAR MERHABA 4 AYLIK HAMİLEYİM VE BUGUNE STRESLİ BAŞLADIM ÇÜNKÜ SİNİRLERİM BOZUK.ÇEVREMDEKİLER KAFAMI ALLAK BULLAK ETTİ.

BEN BURSA ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİNDE SENA KUTUCU DOKTORUMA GİDİYORUM ÇOK DA MEMNUNUM VE DOĞUMU SSK DA YAPMAK İSTİYORUM HEM MEMNUNİYET HEMDE MADDİ YÖNDEN UYGUN ŞİMDİYE KADAR HİÇ DOĞUM YAPMADIM.FAKAT BANA ÖZEL HASTANENİN DAHA GÜVENİLİR OLUCAĞINI SÖYLÜYORLAR SSK HAST. DOĞUMLARI VAKUMLU YAPIYOLARMIŞ.SIKINTILI OLUYOOMUŞ BİLEMİYORUM YA KAFAM ÇOK KARIŞIK NE OLUR BANA YARDIMCI OLUN senağlama

Valla En Basitinde çok Fiyat Farki Var Ssk Da Hiç Para ödemezsin Amma özelde 1000 Ytl Yi Baştan Gözden Cikarmam Lazim Oda Normal Doğum ücreti. Tabikide Bebeğim Sağlikli Koşullarda Doğmasi Paradan Daha önemli.ayrica özel Hastahaneninde Iyisi Kötüsü Var.bunuda Ayrica Değerlendirmek Lazim.senin şimdi Yapman Gereken Eğer Maddi Yönden Kuvvetin Varsa özelde Doğurmayakarar Vermen Sonrada Sana En Uygun Ve Yaşadiğin Yere Yakin Olan özel Hastahaneleri Ve Fiyatlarini Araştirman Canim...

vakumlu doğumu kfalarına göre yapmazlar.maddi açıdan olanağı olanlar özeli tercih ediyor çünkü daha ii şartlarda hem sen hem bebeğin bkılıyor.en azındn sana fikrini soruolar bilemiolar bu uygulamayı yapn devlet hastaneleride vardır ama ben çevrremde duyduğum kadarıyla devlet yapılan muameleler hoş olmadıı yönde onun için tercihim özel.ama dediim gibi burası izmir orda durum nedir bilemem senin yinede vaktin var düşün araştır karar ver.

bende çekirge doruğa gidiyorum canım ssk hastanelerinde muameleyi iyi duymadığım için hiç gitmedim ben fatma güraya gidiyorum onun normal doğumu 750,00 ytl ama aynı hastanede öteki doktorlar daha ucuz birisi mesela 300,00 ytl ye dorukta normal doğum yapmış araştır fiyatlarını her doktorun fiyatı ayrı

canım hastane ve doktor ısı dıkkat edılmesı gereken ama bıraz da sans ısı bır mevzuu

devlet hastanesınden senı takıp eden doktorunun senın dogumuna denk gelme sansı ozel hastaneye nıspeten daha dusuk
bır de dogum sonrası senın ve bebegın bakımı, refekatcıye yaklasımları hatta hasta bakıcıların tutumları bıle ozel ıle devlet arasında kıyaslanamaz farkta

ama su da var kı bazı ozel hastaneler allah korusun cok rısklı ve ıcınden cıkılamayacak durumda ılın en buyuk dogum hastanesıne bıle goturebılıryorlar hastayı dogum zamanında
burada oyle oldu ozel hastanede dogum basladıktan sonra cok rısklı dıye zeynep kamıl hastanesıne tasımıslar hemen hastayı

bu kadar cok kafana takma eger maddı ımkanın varsa kendını rahat hıssedebılecegın ve herseyı konusabılecegın bır ozel hastaneye devam et derım ben
yoksa da sans ısı sonucta dogumda hıc yalnız olmayacaksın aıle buyuklerının destegı olur hıc memnun kalmasan bıle hastaneden :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…