ssk da ilaçlar için ANALIK kalkmış!

gxuxley

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
448
0
Selam arkadaşlar!Bugün doktora gitmiştim,kramplarımdan dolayı magnezyum verdi!Biliyorsunuz ki hamilelere ANALIK diye damga basıyorlar ve bizlerde para ödemiyorduk!Ama 1 ekimden itibaren bu olay kalkmış,ve dahada kötüsü özelde muayene olan hastalardan 10 ytl de devlet para alıyormuş!!!Ssk dan yazdırırsan daha az bir para,sağlık ocağına yazdırırsan ise hiç vermiyormuşsun -tatlicadiarzu-
Bugün 1.7ytl lik ilaç aldım ve 11,7 ytl ödedim :eek:klava: Ve bu işten hiçbirşey anlamadım :sm_confused:

Selam arkadaşlar!Bugün doktora gitmiştim,kramplarımdan dolayı magnezyum verdi!Biliyorsunuz ki hamilelere ANALIK diye damga basıyorlar ve bizlerde para ödemiyorduk!Ama 1 ekimden itibaren bu olay kalkmış,ve dahada kötüsü özelde muayene olan hastalardan 10 ytl de devlet para alıyormuş!!!Ssk dan yazdırırsan daha az bir para,sağlık ocağına yazdırırsan ise hiç vermiyormuşsun -tatlicadiarzu-
Bugün 1.7ytl lik ilaç aldım ve 11,7 ytl ödedim :eek:klava: Ve bu işten hiçbirşey anlamadım :sm_confused:

ewet ya bende duydum artık sigortanın nesinden faydalanacaz anlamadım özelde yadırdığın ilaçlara +10 ytl ödüyossunn çok fazla yaaa yazık ..analığıda kaldırdılar demek tüh kötü olduu

bu yeni sgk reformu tam bir saçmalık halkjın sağlkık haklarını elindern alan bir uygulamadır.nerde sosyal devlet anlayışı.hayvanlar için imza mail toplayacağınıza bunun için mnail atın boş şeylerle uğraşmayın

evet dün ilaçlara 39 ytl ödedim böle rezillik yok efsunlu arkadasım güsel dmişsinde ben o malin nereye atılacağını bilmiyorum onuda yazarmısın

X