Bölgesel İncelme ßasen ßölgesi icin Zayıflama Kürü...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Molia

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
2.822
1.109
ßayanlar, teknolojik aletlerden, diyetten veya kapsüLLerden yana değiLim pek.... Spordan yanayım her zaman.. Ama ßazılarımızın ßunu yapmaya zamanı oLmuyor.. ßenim de pek $uan yokk.. ßenim sorum, acaßa evde hazırLayaßilip de ßasen ßöLGesine sürdüğümüz zaman iyi ßir netice veren ßitkisel maLzemeLer nelerdir??... Merak ediyorum, ßöyle ßir uyguLama yapan var mı? Varsa ßizLere yardımcı olur gerçekten.. Hem pratik ßir uyguLama ßana göre.... TavsiyeLerinizi ßekLiyorum......

Kendi uyguladığım bir karışım var.
kekik yağı,biberiye yağı,melisa yağı,susam yağı, bunları karıştırıp sürüyorsunuz ancak bunları sürdükten sonra terlememeye özen gösterin çünki yağların iyice nüfuz etmesi gerekiyor.
Bende işe yaradımı henüz bilemiyorum ancak bildiğim birşey sabırla ve uzun süre kullanmak gerektiği.

birde burayı inceleyeniz..
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...rimiz/208866-lahana-yagi-4-beden-incelme.html

ecnacım bendede basen var bu lahana yağını incelemek gereekk
mehelimmm kuşum teşekkürler Şeniz

Kısa süreLi oLanı yok mu ßu tür uyguLamaların....Lahana yağından ßaska???....Mesela En fazLa 1 ayLık kadar......