Aile Planlaması Sprail Hala Duruyor Zararı Varmıdır. O Masaya Yatmaya Korkuyorum..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Brave Capricorn

Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
4.118
2.653
Arkadaşlar bende 8 yıldır sprail duruyor doğumdan hemen sonra taktırmıştım Zaten şu an korunma gibi bişeye ihtiyacım yok.. Duruyor öyle garibim:çok üzgünüm: bense doktora gidip çıkartırmaya korkuyorum. Acaba bana zararı varmdır. Hiç bi şikayetim yok ama yinede içimde olması beni tedirgin ediyor hani işe yarasa amenaa:roflol: 10 yıllık bir aletti taktırdığım. Sadece regl dönemim yaklaştığında baş ağrısı çekiyorum. Zararını gören varmı tşklerr:enbuyukkk:

şükür biri gördü mesajımıkaydirigubbakcemile3Bir 5 yıllık olanı var birde 10 yıllık olanı...bana 10 yıl demişlerdi.

şükür biri gördü mesajımıkaydirigubbakcemile3Bir 5 yıllık olanı var birde 10 yıllık olanı...bana 10 yıl demişlerdi.

spiral kullananların yılda bir kez spirallerini kontrol ettirmeleri gerekiyor, rahim içinde tahrişe ve iltihaba sebep olabileceği için, ayrıca spiralde herhangi bir kayma olup olmadığını görmek amaçlı.

bence kontrlo gitmediyseniz hemen gidin rahme batmış da olabilir sonra laroskopi yapıyolar kürtaj gibi yani canınız yanabilir geç kalmadan gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…