Selülit Spor yaparak kısa sürede selülitlerinizden kurtulabilirsiniz

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

emekli_

*teyze adayı*
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
582
63
selam kıslarbuyrunnnnnnnnn..iki hafta önce vücudum sıkılaşsın diye bi fitnees salonuna yazıldım üç aylık üyelik yaptım.orada hem tae bo, pilates ve step derslerine katılıyorum hem de body aletleriyle çalışıyorum.hergün farklı bi etkinlik yapıoruz hocalar eşliğinde. bir saat pilates+1 saat spor aletleriyle çalışıorum.dün farkettim bunu bende çok kilo alıp vermekten 2. derece selülit vardı.ayaktayken bile acayip çirkin görünüyordu.çokta kafama takmadım aslında ama çok işe yaradı.1 hafta daha devam etsem tamamen geçiçek diye düşünüorumzemuszemus.size gelişmeleri yazarım.bacaklarım sıkılaştı.bence çok mantıklı hocalar çalıştıkca yağların kasa dönüşeceğini söylüyorlar.selülitlerde yağ olduğuna göre :sm_cool::sm_cool: tamamen kurtulucam delikafadulden

bence yağlara umut bağlıyacağımıza spora gidip ağırlık çalışsak daha etkili olurguclubacismile.tabiki yağlara devam etmek isteyenler kendi bilirrler yerimseniben

bi sürü kişi okumuş geçmiş...kimse spor yapmak istemiyor heraldekaydirigubbakcemile3

bende 2 gün önce platese başladım eger selülitlerimde bi gelişme olursa yazarım:))

1aydır düzenli spora gidiorum colayı tamamen kestim bol bol su içiorum ama tık yok cok mutsuzum

Ben ızmırde deĞılım Şuan...ama baya bı faydası var.oturduĞumuz yerden halledemeyız bu selÜlıt ıŞını yaĞlar +spor+kese +bol sıvı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…