Bölgesel İncelme Spm ile sıkılaşma - Yardımm !!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ildnz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2010
13
2
Merhabalar. 20 yaşındayım , yaklaşık 11 aylık bir diyetle 45 kilo verdim. ama vücudum şuan berbat bir halde. İnanılmaz derecede sarktı ve yumuşadı. Ameliyattan biraz çekindiğim için SPM ile sıkılaşmayı deneyeceğim. Aranızda deneyen ya da bilgisi olan var mı. 15'er seansın ücretini peşin ödeyeceğim , tüm paramı işe yaramayacak bir şeye yatırmak istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorumm :)

merhabalar, bende aynı durumdayım. LPC masajına başladım 8 seansım var sonucu size bildiririm ama hiç umutlu değilim. mantık olarak sarkıklık ameliyatsız geçmez diye düşünüyorum. sevgiler

Merhabalar. Bir sürü para verip bir yığın cihaza girdikten sonra hiç bir sonuç alamadım. hiç ama, 1 cm bile mi farketmez :) sonra bir yığın daha para ödeyerek ameliyat oldum kurtuldum hepsinden :)

Merhabalar. Bir sürü para verip bir yığın cihaza girdikten sonra hiç bir sonuç alamadım. hiç ama, 1 cm bile mi farketmez :) sonra bir yığın daha para ödeyerek ameliyat oldum kurtuldum hepsinden :)

ben de ameliyat olmak istiyorum lpg'den sonuç alacağımı hiç sanmıyorum. başka mesajlarınızı da okumuştum bir şekilde irtibata geçmemiz mümkün mü acaba? ben de istanbuldayım. liposuction'dan sonra bacaklarımda ciddi bir sarkma oluştu be de çok kilo verdim. doktora değil çekene sor derler ya bir şekilde bana umut olmanızı istiyorum açıkçası:)

X