Spiritüel Sevgiliye Cep Telefonu Mesajları

eldeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2007
701
3
Seni, yüksek biliçlilerin basit sevgileriyle değil, basit ruhların yüksek sevgisiyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

(Yazar: Kanennah)

Yaptığım bir şifa sembolü seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem şifa olup sana akardım.
*
Sana astral seyahate çıktım, dağları denizleri aştım seni buldum, yanağına ufacık bir öpücük kondurdum. Hissettin mi?
*
Eğer kalp çakranı açmak istersen ve o kalp çakrasını açtıktan sonra hayatına birisini almak istersen o güzel yüzünü rüzgara dön, oradayım!
*
Bir şifa sembolü olmak isterdim. Neden mi? Beni sana çizip, sana aktığımda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
*
Beyaz bir enerji yolluyorum sana; biraz mutluluk barındıran, merkezinde sevgi ve sadakat, karbeyaz enerjide umut ve iyigeceler öpücüğü; haydi, kalp çakranı uzat.
*
Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da su karmam, bir tek sensiz olamaz.
*
Seni her düşündüğümde bir reiki sembolü çiziyorum. Ben kaç reiki sembolü çizdim biliyor musun? Benim artık bir hastanem var...
*
Yedi bilinç seviyesinden yedi çeşit hatun hatun getirseler, yedi ayrı ırkın yükselmiş ahu hatunları olsa, senin gibi güzel olamaz...
*
Yüce varlıklar tanıdım, yıldızlar gibiydi, hepsi yükselmişti. Ama ben seni, karmamızı seçtim, bir karma için bin yükselişten vazgeçtim.

X