Aile Planlaması spiralli bayanlar...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Jade__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2010
169
0
Sizinde toplam adet süreniz 10 güne çıktımı?İlk lekelenme geldikten sonra arkasından temiz geçirdiğiniz günler oluyormu?Benim lekelenme oluyor arkasından bazen bir gün boyunca temiz geçip tekrar başlıyor.Biterkende böyle.Benim 8 ay oldu taktırdığım.Daha uzun süredir kullananların acaba geçiyormu bir süre sonra düzene giriyormu? :uhm:

evet birsüre sonrra düzene giriyor.yanlız sağlık ocağında taktırdıysan muhtemelen bakır oranı fazla old. için bünyene fazla gelmiş olabilir.benim öyle olmuştu,sonra özel alıp taktırınca bu sorundan kurtuldum

ilgin için teşekkürler.bakırköy devlet hastanesinde taktırdım umarım benimde düzene girer bir an önce.

ben de özel olandan aldım ve taktırdım 2 hafta oldu az az hala kırmızı leke loluyor. ne kadar sürer sonra düzene giecek dimi?b dr un dediğine göre hormonlu spiralmiş.
7 ay önce doğum yapmıştım bu arada.
lulu ben ilk evlendiğimde taktırmak istedim. olmaz demişti dr.
sevgiler

canım benimde 2 sene oldu..normal adet sürem 7 gündü..dolayısıyla 10 güne çıktı( evet 5 güne kadar leke geliyo ped koysan olmuyo bez koysan batıyo 5 ten sonra 2 gün çoğalıyo 9. ve 10 .gün birden bitiyo..bende memnun değili ama napıyım işte....

ben 4 ay oldu taktıralı doğumdan sonra taktırdım doktorum ilk üç ay düzensizlik olması normal üç aydan sonra düzensizlik , akıntı ya da ekstra kanamalar olursa vücut kabul etmiyor çıkartırız dedi son iki aydır düzenli adetlerim fakat on güne çıktı ve eskisinden çok kanamam oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…