Spiralde adet gecikmesi

Miniminican

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
99
41
33
Merhaba kızlar biri 21 diğeri 8 aylık iki tane bebeğim var 2. Bebek istemeden oldu ve Doğumdan sonra spiral taktırdım ve spiralden sonra adet kanamalarım uzamaya ve miktarında artmaya başladı en son adetimde temizlendikten 1 hafta sonra 3 gün süren ara kanamam oldu ve ben geçenlerde doktora gittim sorun var mı diye muayenede spiral yerinde herhangi bir kayma yok dedi fakat rahim duvarında kalınlaşma var dedi afetindesin artış ondan kaynaklı dedi fakat şuan adetim 1 haftadır gecikti dün akıntıyla birlikte hafif kan gördüm tamam hasta oldum dedim fakat sonrası gelmedi yine hala kanamam yok çok stres yapıyorum benzer durum yaşayan var mı destek lütfen

Spirale ben şahsen güvenmiyorum. Kimle konuşsam ya dokunmuş ya hamile kalmış hayrını gören 1 arkadaş/akraba görmedim.
Al benden de o kadar. Çevremde spiralle korunan herkes hamile kaldi. Burda bir doktor koruma oraninin %99 oldugunu söylüyor, bana hiç öyle gelmiyor. Hap+kondom bilirim en güvenilir. Hap bile bazi kadinlara yan etki yapıyor. Ben etkilenmedim diye kullanmaya devam ediyorum.

kesinlikle bende igne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…